Michael J. Fox ujawnia dobry uczynek, który Mathew Perry potajemnie dla niego zrobił!

Po tragicznej śmierci aktora Mathew Perry’ego wielu jego kolegów i przyjaciół złożyło hołd ukochanemu aktorowi. Niedawno Michael J. Fox ujawnił, jak Mathew Perry potajemnie pomógł mu, gdy aktor z „Przyjaciół” po raz pierwszy zgłosił się do niezwykle popularnego serialu.

W wywiadzie udzielonym po śmierci Mathew Perry’ego Michael J. Fox ujawnił: „Mam nadzieję, że nie jest to niedyskretne… Ale kiedy po raz pierwszy dokonał wielkiej sprzedaży w ramach kontraktów z serialu i został milionerem przez resztę swojego życia, wypisał duży, gruby czek na moją Fundację.” Aktor, który odkrył, że ma chorobę Parkinsona, założył Fundację Michaela J. Foxa, która pracuje nad wynalezieniem leku.

„Byliśmy naprawdę początkującymi i próbowaliśmy odnaleźć równowagę. To było wotum zaufania.” – powiedział Michael J. Fox, który zaprzyjaźnił się z Perrym dzięki ich wspólnej miłości do hokeja. Fox dodała także, że darowiźnie Mathew nie towarzyszyło żadne samouwielbienie, co Michael docenił. „To było jak powiedzenie: weź to i daj z siebie wszystko. Bardzo mi się to podobało.”

Michael, który przez lata spędził razem trochę czasu z Mathew Perrym, również był szczęśliwy, że wywarł na niego „wpływ”, co doprowadziło do tego, że zmarły aktor przekazał darowiznę na rzecz fundacji swojego przyjaciela. Jednak dziedzictwo aktora będzie nadal żywe dzięki fundacji jego imienia, której celem jest pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniami.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu