„Mieszkałam z modelką Victoria’s Secret – przypadkowo odkryłam jej mroczny sekret!”

Influencerka z TikToka, Taylor Paré, niedawno ujawniła trwający od dziesięciu lat sekret dotyczący byłej „koszmarnej współlokatorki”. Warto zauważyć, że ta współlokatorka była dobrze znaną modelką Victoria’s Secret. Film, który zgromadził oszałamiającą liczbę 9,2 miliona wyświetleń, przedstawia historię Paré z czasów, gdy mieszkała w Nowym Jorku z anonimową modelką. Internet nazwał teraz skandal „PoopGate”.

„Kiedy przeprowadziłam się do Nowego Jorku, mieszkałam z modelką Victoria’s Secret, która miała pewien sekret i ukrywałam go przez 10 lat, ale przejdźmy do rzeczy.” – zaczyna historię Paré. Historia zaczyna się, gdy modelka prowadzi luksusowy styl życia i spotyka się z wybitnymi osobistościami branży modowej, takimi jak fotograf Steven Meisel i supermodelka Naomi Campbell.

Paré szczegółowo opisuje osobliwe zachowanie, podkreślając tendencję współlokatorki do zmyślania historii ze swojego życia. W swoim filmie Paré otwarcie mówi: „Od samego początku atmosfera ucichła. Uwielbiała dominować nad ludźmi. Była też młodsza niż wszyscy. Pomyślałam więc, że może to po prostu kwestia braku pewności siebie.”

Następnie ujawniła, że niezidentyfikowana modelka była uwikłana w liczne kłamstwa dotyczące jej dzieciństwa, pracy i statusu społecznego.

Więc Paré postanowiła zachować pewien dystans od swojej współlokatorki, co pogorszyło sytuację. Stopniowo Paré zaczęła zdawać sobie sprawę, że w mieszkaniu znikają jej rzeczy – koszulki, produkty do pielęgnacji skóry, kosmetyki do makijażu, a nawet leki na receptę. W pierwszej chwili pomyślała, że coś jej się wydaje, ale inne współlokatorki zapewniły ją, że one również zauważyły podobne zniknięcia.

Któregoś dnia modelka weszła do mieszkania po wzięciu udziału w dużej imprezie podczas tygodnia mody. „I miała na sobie tę samą koszulę, którą ja miałam na sobie dwa dni wcześniej.” – wspomina Paré. „I wiedziałam, że to moja koszula, bo na górze wciąż miała mój pomarańczowy makijaż i to nie był jej odcień, a poza tym to naprawdę wyjątkowa koszula.” – wyjaśnia TikTokerka.

Paré postanowiła się z nią skonfrontować i powiedział „fajna koszula”. Wspomina, jak jej współlokatorka twierdziła, że kupiła tę koszulkę na planie kampanii. „Mam wrażenie, że dosłownie jest na nim mój makijaż. Nie jesteś sprytna.”

Niezrażona Paré kontynuuje: „Ubierała się i szła na Icon Party w Harper’s Bazaar’s, a ja wypiłam kolejny kieliszek wina, i powiedziałam: dziewczyny, wiem, co będę dzisiaj robić, przejrzę jej rzeczy! I właśnie to zrobiłam.”

Podczas poszukiwań Paré odkryła walizkę wypełnioną przedmiotami, które według niej ukradła jej współlokatorkom. „Byłam przerażona, gdy odkryłam, że ukradła rzeczy każdej osobie w mieszkaniu. Podobnie jak długopisy i kubki, tony leków na receptę, których nie byłaby w stanie wykorzystać.” – wspomina influencerka.

Ale to nie koniec. Ukrywała także niezwykle obrzydliwe rzeczy. „To najbardziej obrzydliwa część. Trzymała wszystkie swoje śmieci, brudne, zużyte tampony, chusteczki, którymi wycierała nos, tyłek. Jakbyś widział na nich kupę. Trzymała je wszystkie w swojej walizce, którą trzymała w naszym mieszkaniu.” – Paré wspomina ten straszny obraz.

Według Paré zawartość walizki stała się punktem krytycznym dla współlokatorów. Jeszcze tego samego dnia wyrzucili modelkę z mieszkania.

Modelka kontynuowała karierę i dziś jest bardzo znana. „Nadal ją widujemy, ale jest niezręcznie. Teraz jest super sławna i radzi sobie naprawdę dobrze. Od tamtego lata zarabia mnóstwo pieniędzy.” – twierdzi Paré w swoim filmie.

Po opublikowaniu filmu ponad 6000 użytkowników skomentowało i wezwało Paré do podania szczegółów na temat tożsamości modelki. Jednak w kolejnym filmie na TikToku Paré wyjaśnia, że nie ujawni tożsamości swojej byłej współlokatorki. „Nie zamierzam ujawniać tej dziewczyny w Internecie, nie po to tu jestem. Ale będę tu, żeby dać wskazówki.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu