Miley Cyrus pominęła ważnego członka rodziny podczas przemówienia na Grammy i podsyciła plotki!

Ceremonia rozdania nagród Grammy 2024 była monumentalnym wieczorem dla Miley Cyrus, piosenkarki „Used to Be Young”, ponieważ jej singiel „Flowers” zapewnił zwycięstwa w dwóch znaczących kategoriach: Najlepsze solowe wykonanie popowe i Płyta roku. Pomimo radosnej okazji przemówienie Miley z podziękowaniami wywołało zdziwienie.

Miley Cyrus (31 l.) rozkoszowała się chwałą zdobytych nagród Grammy, gdy wychodziła na scenę, aby je odebrać. „Flowers” nie tylko przyniosło jej trofeum za najlepsze wykonanie popowe, ale także zdobyła prestiżową nagrodę Płyta Roku. Podczas przemówienia z okazji przyjęcia nagrody Miley wyraziła wdzięczność różnym osobom, w tym swojemu zespołowi, współpracownikom nad piosenką i wytwórni Columbia Records. Jednak w jej podziękowaniu pomęła w szczególności jej ojca, Billy’ego Raya Cyrusa.

Zamiast wspomnieć o Billym Rayu, Miley pozdrowiła swoją matkę, Tish Cyrus, siostrę Brandi Cyrus i chłopaka Maxxa Morando, którzy byli obecni na widowni. Pominięcie Billy’ego Raya Cyrusa w jej przemówieniu wzbudziło pytania o obecny stan ich związku. Było oczywiste, że niegdyś bliska więź, która ich łączyła, naznaczona współpracą przy serii „Hannah Montana”, uległa napięciom, zwłaszcza od czasu rozwodu Billy’ego Raya z Tish w 2022 roku.

Osoby bliskie całej sytuacji ujawniły wcześniej, że rozwód Billy’ego Raya Cyrusa i Tish Cyrus odbił się na relacjach Miley z ojcem. Źródło podało w 2022 roku: „Rozwód między jej rodzicami nadwyrężył jej relacje z tatą i przez ostatni rok trudno było jej się z nim skontaktować”. Pomimo wyzwań Miley wyraziła nadzieję, że w końcu będą mogli pracować nad naprawą swojego związku.

Pomimo triumfu Grammy Miley Cyrus w swoim przemówieniu z okazji przyjęcia nagrody zachowała skromność. Zanim wyraziła wdzięczność za nagrody, przyznała, że sukces jest tymczasowy. „Ta nagroda jest niesamowita, ale mam nadzieję, że niczego nie zmieni, bo moje życie wczoraj było piękne.” – przyznała. Miley podkreśliła znaczenie uznania spektakularnej natury każdej osoby na świecie, niezależnie od nagród, zachęcając do pokory i wdzięczności.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu