Na Halloween 2020 Home Depot sprzedaje 3-metrowe szkielety!

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, wrzesień dobiegł końca, co oznacza, że sezon na Halloween jest tuż za rogiem! A jeśli jesteś zagorzałym fanem Halloween, wiesz już, że nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do tego wielkiego dnia.

Ale o to chodzi. Jest rok 2020. Jak dotąd nieprzyjemne czasy. Po tym wszystkim, przez co przeszliśmy, myślę, że naprawdę zasługujemy na coś specjalnego na tegoroczne Halloween. Na szczęście Home Depot też tak myśli i postanowili pobłogosławić nasze dusze, sprzedając tę gigantyczną dekorację szkieletu o wielkości 3 metrów.

Ten 3-metrowy potwór kosztuje 299 USD

Oprócz tego, że jest absolutnie potężny, ten szkielet ma również ożywione oczy, co czyni go jeszcze bardziej przerażającym. Najwyraźniej oczy szkieletu są LCD, więc są w stanie się poruszać i mrugać.

„Ten szkielet jest jedyną rzeczą, która wyleczyła moją depresję” – napisał klient w swojej recenzji na stronie internetowej Home Depot

Szkielet jest również wyposażony w trwałą metalową ramę, a uziemione kołki zapewniające stabilność. Poza tym witryna The Home Depot twierdzi, że ta dekoracja jest odporna na warunki atmosferyczne, więc jest idealna na podwórko.

Jakby szkielet nie był wystarczająco straszny, ma też ożywione oczy, które mogą się poruszać i mrugać

Przyznajmy, wyglądałoby to niesamowicie imponująco, gdyby stało na czyimś podwórku. Na stronie The Home Depot ten ponadczasowy szkielet ma już ponad 90 pięciogwiazdkowych recenzji, a ludzie wydają się być absolutnie zakochani w tym cudaku.

„Co za niesamowita dekoracja na Halloween. Zdecydowanie dodał trochę chłodu do naszego podwórka. Każdego dnia ludzie zatrzymują się i robią zdjęcia naszego podwórka i jego samego!”- napisał kolejny z klientów w swojej recenzji.

„Ten szkielet to jedyna rzecz, która wyleczyła moją depresję. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i nie otrzymałam tyle komplementów!” – czytamy w innej recenzji.

Ludzie na Twitterze wydają się być nim absolutnie zafascynowani:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu