Naga sukienka Dakoty Johnson dzieli Internet – niektórzy uważają, że brakuje jej klasy!

Dakota Johnson zrobiła wrażenie w odważnej kreacji wraz ze swoją koleżanką, Sydney Sweeney, podczas premiery Madame Web w Los Angeles. I choć Dakota wyglądała niezaprzeczalnie bosko, część krytyków stwierdziła, że sukienka jest zbyt wyzywająca i komentowała kształt jej ciała.

34-latka olśniewała srebrną suknią z siateczki, wykonaną z połyskującego materiału, z odważnym, głębokim dekoltem. Pod spodem założyła body w kolorze nude, a całość uzupełniła czarnymi butami na obcasie z odkrytymi palcami, dyskretnie wystającymi spod rąbka sukienki.

Wybierając minimalistyczne dodatki, córka Dona Johnsona i Melanie Griffith ozdobiła się prostym białym naszyjnikiem ozdobionym srebrną zawieszką.

Odważny wygląd Johnson szturmem podbił internet, ponieważ wielu fanów było pod wrażeniem jej naturalnego piękna.
Fan napisał: „Dakota jest zbyt piękna! Świetna sukienka, ale nie każda kobieta będzie wyglądać tak dobrze jak Dakota. Ma do tego idealne ciało i elegancję. Co za kobieta!”

Mimo że wygląd aktorki „50 twarzy Greya” zebrał wiele pochwał, inni uznali, że wybór stroju jest zbyt odkrywczy w porównaniu z tym, co zwykle nosi. Jedna z osób skomentowała: „Dlaczego? To nie jest eleganckie!” a inna zauważyła: „Założenie tego to duży błąd, przez jakiś czas będzie żałować tej decyzji”.

Ponieważ obcisła sukienka odsłaniała zarys bajecznego ciała gwiazdy i doskonale podkreślała jej krągłości, wiele osób wspominało o kształcie piersi Dakoty. Jedna z osób wyraziła swoją opinię, zauważając: „Ta dziewczyna musi nosić stanik”.

Uważamy, że ciało Dakoty Johnson jest oszałamiające w jej stroju, a jej pewność siebie i szczery uśmiech sprawiają, że tym bardziej nie można się jej oprzeć.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu