„Najgorętsza babcia świata” ma 52 lata i zdradza sekret swojego kwitnącego piękna!

Kiedy słyszymy słowo „babcia”, nasze umysły kojarzą je ze starszą kobietą o siwych włosach i zmarszczkach mądrości na twarzy. Gina Stewart to kobieta, która dokonuje prawdziwej rewolucji, redefiniując słowo „babcia” w najpiękniejszy możliwy sposób. Kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba, a w wieku 52 lat szuka nawet młodego księcia, który podbije jej serce.

Gina Stewart ma dużą rodzinę i jest już babcią.

Wszyscy starzejemy się inaczej. Dla wielu osób starzenie się oznacza pojawianie się tu i ówdzie zmarszczek, nabieranie dodatkowych kilogramów i tak dalej, i tak dalej.

Ale jak się okazuje, nie dotyczy to wszystkich. Niektórzy ludzie chcą pozostać młodzi bez względu na wszystko. Na przykład Gina Stewart to kobieta, która nosi tytuł „Najgorętszej babci świata”.

Ta kobieta z Australii ma 52 lata i czworo dzieci: 31-letniego Jamesa, 29-letnią Casey, 26-letniego Cody’ego i 8-letniego Summer, wraz z jednym wnukiem.

Stewart jest singielką i szuka prawdziwej miłości.

52-letnia piękność mówi, że mężczyźni w każdym wieku starają się zwrócić na siebie jej uwagę, ale jako mama stara się być „ostrożna” przy wyborze ojczyma dla swoich dzieci.

„Jestem singielką i myślę, że kiedy się zestarzałam i urodziłam córkę, zaczęłam uważać, kogo wpuszczam do swojego życia.” – wyjaśniła modelka.

„Właściwie nie szukam nikogo konkretnego. Wierzę, że jeśli moim przeznaczeniem jest znalezienie miłości, tak się stanie i po prostu się zakocham, prawdopodobnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewam.” – dodała Stewart.

Kobieta jest wielką fanką prowadzenia zdrowego trybu życia.

Stewart ma osobną stronę na Instagramie, która jest poświęcona jej wskazówkom, jak zachować młodość i piękno. Tam dzieli się kilkoma naprawdę fajnymi radami, z których każda opiera się na jej własnym stylu życia.

52-letnia piękność jest miłośniczką aktywności fizycznej, a także pozytywnego nastawienia. Wierzy, że te rzeczy pomagają osiągnąć wyjątkowe cele tym, którzy nie chcą się starzeć. Stewart promuje ideę zdrowego jedzenia, a jabłka i awokado wydają się być jej ulubionymi składnikami jej pielęgnacji. Kobieta radzi też gorące kąpiele i chwali działanie uzdrowisk.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu