Najmłodszy syn Michaela Jacksona ukazał się po latach i wygląda zupełnie jak on!

Prince, Paris i Bigi „Blanket” Jackson, dzieci legendarnego Michaela Jacksona, niedawno razem wystąpiły publicznie, aby złożyć hołd swojemu ojcu. Wzięli udział w specjalnym wydarzeniu, a fani byli zdumieni, widząc, jak bardzo dojrzeli.

W Prince Edward Theatre w Londynie trio przeżyło niezapomniany wieczór, oglądając przedpremierowy pokaz „MJ: The Musical”. W środowy wieczór wydarzenie było uczczeniem niezwykłego dziedzictwa ich ojca.

Na tę okazję Prince i jego brat Bigi „Blanket” zdecydowali się na ponadczasowe czarne garnitury. Prince dodał odrobinę koloru czerwoną koszulą i krawatem, podczas gdy Bigi wybrał wyluzowany styl, pozostawiając rozpięte górne guziki koszuli. Paris, stojąca pomiędzy braćmi, wyglądała promiennie w sukni z odkrytymi ramionami.

Przyciągająca wzrok sukienka, którą miała na sobie Paris Jackson, to model z najnowszej linii Giambattista Valli, ozdobiony delikatnymi przezroczystymi rękawami i kokardkami, które dodają jej elegancji. Jej zestaw uzupełniły czerwone sandały i złota kopertówka, która współgrała z jej blond włosami.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu