Najnowsze wystąpienie Paris Hilton wywołuje zamieszanie!

Paris Hilton nie jest obce podejmowanie ryzyka w modzie, więc we wtorkowy wieczór wszystkie oczy były zwrócone na nią, gdy spacerowała po czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Fashion Trust U.S. Awards. Podczas gdy wielu fanów zachwycało się jej bajecznym strojem z wycięciami, inni byli bardziej sceptyczni co do jej ogólnego wyglądu.

43-letnia osobistość zrobiła furorę podczas drugiej dorocznej edycji Fashion Trust U.S. Awards, ubrana w efektowną czarną marynarkę z licznymi misternymi wycięciami.

Hilton olśniła swoim awangardowym strojem Mugler, charakteryzującym się ostrymi ramionami, wciętą talią i strukturową spódnicą, która elegancko układała się na czarnym podkładzie, odsłaniając przebłyski skóry.

Gwiazda spięła swoje blond włosy w elegancki kok z grzywką zaczesaną na bok okalającą jej twarz i zdecydowała się na dyskretną biżuterię – parę diamentowych kolczyków i przyciągający wzrok pierścionek zaręczynowy od męża Cartera Ruema.

Fani w mediach społecznościowych obsypali Paris komplementami za dobór stroju i elegancki, całkowicie czarny zestaw, czule nazywając ją „królową”.

Ale jak zawsze opinie były różne i nie wszyscy byli w pełni fanami wyglądu Hilton. Jedna z osób zauważyła, że jej wygląd sprawia, że wygląda „tak męsko” i zastanawiała się, „co się z nią stało?”

Dołączamy nasz głos do tych, którzy wychwalają oszałamiający wygląd Paris Hilton, gdy promienieje na czerwonym dywanie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu