Najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz — pies przytula się do dziewczynki robiącej notatki w klasie!

Film opublikowany na TikToku staje się popularny, pokazując czuły moment między psem a dziewczynką w szkole, a wielu dziękuje nauczycielowi, który wpuścił zwierzę jako wsparcie dla jego najlepszej przyjacieółki.

Pies o imieniu Galletita trafia na pierwsze strony gazet, pokazując dokładnie, dlaczego psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. W okazaniu współczucia i przywiązania Galletita został nagrany, gdy kładł głowę na ramieniu małej dziewczynki, gdy robiła notatki w swoim zeszycie podczas zajęć. Zwierzę przytuliło się do ciała dziewczynki, a nawet wydawało się, że zasnęło na kilka sekund.

Urocza scena, udostępniona w klipie z podpisem „Najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz”, wywołała sensację w Internecie, a ludzie w komentarzach chwalili zarówno psa, jak i życzliwość nauczyciela. „Są najpiękniejszymi istotami na Ziemi” – napisał jeden z użytkowników. Ktoś inny postanowił podkreślić gest nauczyciela, mówiąc: „Najpiękniejsze jest to, że nauczyciel pozwolił mu wejść. Dziękuję.”

Film obejrzano już ponad 5 milionów razy, a użytkownik, który pierwotnie go opublikował, nagrał kolejny klip, pokazujący nowy moment między psem a uczennicą.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu