„Narzeczony mojej siostry przypadkowo wypowiedział moje imię podczas przysięgi małżeńskiej”

W wyniku zaskakującego i niezapomnianego obrotu wydarzeń kobieta podzieliła się swoim oszałamiającym doświadczeniem, jak ślub jej siostry przybrał nieoczekiwany obrót, gdy pan młody przypadkowo wypowiedział jej imię podczas ślubowania. Ceremonia, która miała być idealną celebracją miłości, zamieniła się w moment czystej niezręczności i zamieszania. Jednak ludzie w komentarzach pod filmem myśleli, że coś jest nie tak.

Co się stało?

Kobieta podzieliła się na TikToku filmem, który zgromadził 11 milionów wyświetleń i opisuje szczegółowo szokujące wydarzenie na weselu jej siostry. Na nagraniu wyjaśnia: „Narzeczony mojej siostry przypadkowo wypowiedział moje imię podczas składania ślubów i jest to oczywiście jedna z najstraszniejszych rzeczy, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w mojej rodzinie”.

Kontynuowała: „Prawie wszystkie komentarze oskarżają mnie o niewierność narzeczonego mojej siostry, czego nigdy bym nie zrobiła. Jesteśmy bliskimi przyjaciółmi, ale nigdy nic między nami nie zaszło. Naprawdę myślę, że był to przypadek przypadkowego spojrzenia na kogoś i wypowiedzenia jego imienia. Stałam tuż za moją siostrą, bo byłam druhną i myślę, że on po prostu spojrzał na mnie w niewłaściwym momencie i niechcący wypowiedział moje imię. To naprawdę nie było bardziej złośliwe.”

Kobieta wyjaśnia dalej, że po zdarzeniu ceremonia ślubna nie była kontynuowana ze względu na ogromne cierpienie jej siostry. Chociaż śluby nigdy nie zostały dokończone, wesele się odbyło, ponieważ rodzina zainwestowała w to wydarzenie ponad 80 000 dolarów. „Mój dziadek podszedł do mnie na osobności i powiedział coś w stylu: hej, Louisa, myślę, że powinnaś to przeczekać. Na co bardzo się ucieszyłam, bo dla mnie też było to upokarzające.” – wspomina. Pomimo spekulacji, ma nadzieję, że jej siostra w końcu pogodzi się z nieszczęściem, chociaż od tego wydarzenia nie rozmawiały ze sobą.

Część osób udzieliła wsparcia.

Pośród zalewu reakcji na viralowy film na TikToku niektóre osoby wyraziły wsparcie i empatię w komentarzach.

Inny wyraził niedowierzanie w związku z konsekwencjami, mówiąc: „Czekaj… więc on powiedział twoje imię, a potem nie pozwolono ci wziąć udziału w przyjęciu za 80 000 dolarów?! CO???” Pojawiły się także osobiste historie o rodzinnych dramatach ślubnych, np.: „Mąż mojej siostry zostawił ją w dniu mojego ślubu, bo powiedział, że się we mnie zakochał. Oczywiście, wrócili do siebie kilka lat później i nawet wtedy mieli dziecko… Niezręczne!!!”

Niektórzy myśleli, że coś jest nie tak.

Niektórzy widzowie spekulowali, że film był kolejnym z jej wymyślnych żartów, ponieważ jej treści często krążą wokół dzielenia się dziwacznymi historiami. W komentarzach odzwierciedlających ten sceptycyzm można było przeczytać: „Czy ona kłamie? Nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu…” i „Ciągle zapominam, że jej relacja to satyra!”

Inny użytkownik powtórzył tę opinię: „Nie widziałem tej dziewczyny od jakiegoś czasu i za każdym razem zapominam, że te historie to skecz”. Reakcje te podkreślają zamieszanie wśród widzów, którzy są przyzwyczajeni do mieszania rzeczywistości z humorem, przez co w jej opowiadaniach trudno odróżnić fakty od fikcji.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu