Nauczycielka poprosiła uczniów, aby pokolorowali obrazek czapki i zaskoczyła ich swoim dziełem!

W klasie, w której nauka łączy się z zabawą, nauczycielka wpadła na fajny pomysł, aby zobaczyć, co jej uczniowie mogą zrobić z prostym obrazkiem przedstawiającym czapkę. Uczniowie nie wiedzieli, że ich przygoda z kolorowaniem zakończy się niesamowitą niespodzianką.

Pani White kazała swoim uczniom pokolorować rysunek przedstawiający czapkę.

Pani White, znana na TikToku jako nauczycielka @mrswhite, to jedna z tych fajnych nauczycielek, które wszyscy kochają. Prowadzi na TikToku „życie nauczyciela” i niedawno udostępniła film, o którym wszyscy mówili. Na filmie uczniowie drugiej klasy pani White wspaniale zareagowali na prezent-niespodziankę, którą dla nich przygotowała.

Nauczycielka postanowiła dodać dodatkową warstwę magii do projektu plastycznego swoich uczniów. Poprosiła uczniów, aby pokolorowali prosty obrazek przedstawiający czapkę i umieścili go na tablicy ogłoszeń, potajemnie obmyśliła plan. Wbrew oczekiwaniom dzieci nauczycielka z odrobiną białego kłamstwa podeszła do swojej utalentowanej mamy, która umiejętnie przekształciła kolorowe rysunki w prawdziwe, robione na drutach czapki zimowe. Każda czapka została wykonana tak, aby pasowała do unikalnych odcieni, które uczniowie wybrali do swoich rysunków.

Czapki były prezentem świątecznym dla jej uczniów.

Dziane czapki nie były zwykłym prezentem – były one podnoszącą na duchu świąteczną niespodzianką od pani White dla swoich uczniów. Ubrana w świąteczny sweterek z radością podzieliła się tą chwilą na wideo, rejestrując autentyczne podekscytowanie w reakcjach uczniów. W prostym podpisie o treści: „W końcu dałam moim uczniom prezenty świąteczne!”

Film, na którym pani White zaskakuje swoich uczniów dzianinowymi czapkami, zyskał niespotykany dotąd rozgłos. Mając ponad 40 milionów wyświetleń, nauczycielka zdecydowała się stworzyć serię kolejnych filmów. Odpowiedziała na niezliczoną ilość pytań, które napływały.

Jedno z powtarzających się zapytań dotyczyło braku pomponów na czapkach. Dodatkowo widzowie domagali się bliższego przyjrzenia się wszystkim wyjątkowym czapkom stworzonym przez uczniów. Pani White hojnie zaprezentowała każdą w kolejnym filmie, dając swoim widzom internetowym szczegółowy wgląd w różnorodne dzieła, które wniosły radość do jej klasy.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu