Nick Jonas i Priyanka Chopra kradną serca uroczymi zdjęciami z urodzin córki!

Nick Jonas i Priyanka Chopra uczcili urodziny swojej słodkiej córki Malti Marie Chopra Jonas uroczym przyjęciem z motywem Elmo, w otoczeniu ciepła rodziny i przyjaciół. Para powitała córkę poprzez macierzyństwo zastępcze w styczniu 2022 roku.

Impreza była pełna żywych kolorów i żywych dekoracji.

„Nasz mały aniołek ma 2 lata” – Nick Jonas podpisał swój post. Na pierwszym zdjęciu Malti ma na sobie różową tiarę, okulary przeciwsłoneczne w kształcie serca i różowy sweter ozdobiony sercami, przypominając elegancką małą księżniczkę.

Priyanka Chopra udostępniła także zachwycający zestaw zdjęć przedstawiających swoją dwuletnią córkę i w podpisie nazwała ją „cudem”. Malti została schwytana na zdjęciu podczas rozmowy z ukochanym bohaterem Ulicy Sezamkowej, Elmo.

Malti i jej rodzice przeszli trudny okres.

Maluch musiał spędzić ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii. Priyanka powiedziała, że te burzliwe początkowe miesiące głęboko wpłynęły na jej podejście do rodzicielstwa, ponieważ strach przed prawie utratą Malti był zbyt bliski. Opowiadała, jak Nick wspierał ją w tym trudnym czasie, prowadząc ją do szpitala, trzymając ją za rękę.

Priyanka Chopra i Nick Jonas spotkali się z ostrą krytyką po ogłoszeniu narodzin córki poprzez surogatkę. Później Priyanka Chopra ujawniła, że miała medyczne powody, aby pójść tą drogą, mówiąc: „To bardzo bolesne, gdy mówią o mojej córce”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu