Nicki Minaj zaoferowała pilnym studentom opłacenie czesnego – oto reakcja jej fanów!

Potrzebujesz pomocy w pokryciu kosztów swojej nauki lub spłaceniu kredytu studenckiego? Niezależnie od tego, czy rzeczywiście należysz do fanów Nicki Minaj, możesz skorzystać z jej pomocy! Piosenkarka ogłosiła na Twitterze osobliwy konkurs. Zmotywowała wszystkich obserwujących ją studentów do przesłania swoich wzorowych kart ocen – w zamian za to zaoferowała im wsparcie finansowe na czas nauki! Minaj wcale nie żartuje i naprawdę wymaga od uczelni potwierdzenia znakomitych ocen studentów! W ciągu jednego wieczora pomogła ponad 30 prymusom, a także zobowiązała się do dalszej dobroczynności w ciągu najbliższych miesięcy. Zobacz, jakie reakcje wywołała jej propozycja!

„Pokaż mi same piątki, a zweryfikuję oceny z pomocą uczelni i zapłacę za twoje studia. Kto chce dołączyć do tego konkursu? Jestem śmiertelnie poważna. Powinnam to dla was zorganizować?”

„I tak, dotyczy to wszystkich państw. Wasza mamuśka zarabia tyle kasy, żeby wysłać was do każdego miejsca na świecie!”

„Nic, proszę, pomóż mi. Potrzebuję 350 dolarów na program wakacyjny MIT. Resztę udało mi się zaoszczędzić, pracując w weekendy. To by mi naprawdę oszczędziło stresu. Mam 17 lat.”

„Oczywiście!”

„Nicki Minaj, mam średnią 4,0 w szkole medycznej. Chcę dołączyć!”

„Ok, chcesz pomocy w opłaceniu czesnego czy masz pełne stypendium?”

„Nicki Minaj, naprawdę potrzebuję pomocy w opłaceniu następnych 3 lat w college’u!”

„Ile potrzebujesz?”

„Nicki Minaj, zostało mi do zapłacenia 500 dolarów czesnego. Jestem samotną matką z Queens wychowującą dziecko i małego braciszka. Bardzo byś mi pomogła!”

„Mam cię!”

„Ok, ziomki, było fajnie. Pozwólcie mi zrobić te przelewy jutro, wtedy zobaczę, ile zostało mi pieniędzy. Zrobię więcej za miesiąc lub dwa.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu