„Niestosowna” sukienka córki Beyoncé na Grammy wywołała gorącą debatę w Internecie!

Córka Beyoncé, Blue Ivy Carter, swoją najnowszą sukienką wywołała ostre reakcje użytkowników mediów społecznościowych. Wiele osób uważało, że jej strój nie jest „odpowiedni” dla jej wieku. Pomimo krytyki niektórzy bronili stylu Blue Ivy, chwaląc jej elegancję i opanowanie.

Blue towarzyszyła swojemu ojcu, Jayowi-Z, na scenie podczas odbioru nagrody.

Blue Ivy skradła show podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2024, mając na sobie oszałamiającą białą suknię od Vivienne Westwood niczym prawdziwa początkująca fashionistka. Swój elegancki strój uzupełniła lekkim makijażem, srebrnymi kolczykami, pierścionkiem i elegancką kopertówką.

Mając zaledwie 12 lat, już robi furorę, a mając takich rodziców jak Beyoncé i Jay-Z, nic dziwnego, że ma styl w genach. Podczas swojego debiutanckiego występu na Grammy Blue Ivy nie tylko pokazała swoje wyczucie mody, ale także zasugerowała, że będzie w centrum uwagi. Towarzysząca ojcu podczas odbierania nagrody Dr. Dre Global Impact Award, Blue Ivy wniosła na scenę młodzieńczą atmosferę.

Stała się celem trolli ze względu na swoją sukienkę.

Wybór stroju dla Blue Ivy wywołał zdziwienie wśród niektórych obserwatorów, którzy byli zaskoczeni tym, jak dojrzale dzięki temu wyglądała. Pytali, dlaczego była ubrana w sposób bardziej odpowiedni dla osoby starszej, wyrażając zdziwienie i zaniepokojenie. W szczególności zauważyli, że widoczność jej dekoltu wydawała się nieodpowiednia dla 12-latki, co skłoniło do dalszej analizy, czy zestaw jest odpowiedni dla jej wieku. W istocie ich reakcja odzwierciedlała szersze poczucie, że strój nie pasował do jej młodzieńczego wizerunku.

„Ta sukienka nie jest dla 12-latki.” – czytamy w komentarzach. Inny internauta stwierdził: „Zwykle nie komentuję takich rzeczy, ale to jest 12-letnie dziecko. Dziecko nie musi wyglądać dorośle ze sztucznymi paznokciami, makijażem i dekoltem. Pozwólmy dzieciom być dziećmi, proszę.”

Niektórym fanom trudno było uwierzyć, że Blue Ivy ma zaledwie 12 lat, biorąc pod uwagę, jak elegancki był jej strój na rozdaniu nagród Grammy. Doprowadziło to do szerszej rozmowy na temat tego, czy jej ubrania są odpowiednie dla jej wieku. Ogólnie rzecz biorąc, skłoniło to ludzi do zastanowienia się nad tym, jak młode gwiazdy są prezentowane publicznie.

Inne osoby komplementowały wygląd Blue Ivy.

Wśród różnych opinii na temat stroju Blue Ivy było mnóstwo fanów, którzy nie mogli powstrzymać się od zachwytu nad tym, jak świetnie wygląda. Jeden z fanów napisał: „Jest urocza i wygląda na opanowaną!”

Występ Blue Ivy na rozdaniu nagród Grammy to kolejny rozdział w jej i tak już imponującej podróży w showbiznesie. Nie jest to jednak jej pierwszy występ na tej imprezie. Kilka lat temu przeszła do historii, stając się drugą najmłodszą osobą, która zdobyła nagrodę Grammy za wkład w teledysk swojej mamy „Brown Skin Girl”, w którym zdobyła uznanie jako autorka. Pomimo wczesnego sukcesu jej rodzice dali jasno do zrozumienia, że nie wystawiają jej na światło dzienne i pozwalają jej znaleźć własną ścieżkę w świecie rozrywki.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu