„Nikt nie musiał tego oglądać” – incydent z biustonoszem Heidi Klum wywołuje gorącą dyskusję!

Heidi Klum podpaliła internet swoim nieoczekiwanym i odważnym posunięciem, wywołując burzę mieszanych reakcji wśród fanów.

Heidi Klum wystąpiła w wyzwaniu „Hot Ones”, robiąc furorę zarówno na planie, jak i w Internecie. Podczas odcinka z 20 czerwca, ubrana od stóp do głów w dżinsy, 51-letnia supermodelka odważnie podjęła pikantne wyzwanie. Najważniejszy moment nastąpił, gdy zdjęła część swojego stylowego stroju przed gospodarzem Seanem Evansem.

Gryząc skrzydełko posmarowane ostrym sosem i osiągając poziom Scoville’a wynoszący 126 000, Heidi żartobliwie wspomniała o obawie, czy nie uszkodzi szminki. Przyznała też, że obawiała się pikantności, ponieważ nikt w jej rodzinie nie był przyzwyczajony do tego smaku: „Tak więc ja gotowałam, a ludzie, którzy gotowali także dla mojej rodziny, zawsze było to bardzo łagodne dla dzieci, więc czuję, że dzisiaj będzie to dla mnie bardzo trudne”.

Próbowała różnych sposobów radzenia sobie z intensywnym ciepłem ostrych sosów, na przykład nie pozwalała, by skrzydełka dotykały jej ust. Ale wszystko się pogorszyło, gdy ugryzła pikantne skrzydełko.

Potem próbowała się uspokoić, wypijając trochę maślanki, ale to nie pomogło. „Robi się gorąco!” – powiedziała, zdejmując dżinsowy top i ukazując czerwony stanik pod spodem. „Muszę to zdjąć”. Evans zażartował: „Teraz też czuję to gorąco, Heidi”.

Pomimo zmagań z kilkoma ostatnimi skrzydłami, przeszła całość i ukończyła ostatnie skrzydełko. Jednak odważna Heidi, rozebrana do stanika, szybko stała się gorącym tematem w Internecie. „Naprawdę nie musiała zdejmować koszulki, żeby pokazać stanik, nikt nie musiał tego widzieć.” – skomentował użytkownik, który uznał, że ten ruch był niepotrzebny.

Inni byli bardzo bezpośredni i nieco krytyczni: „Rozbieranie się to jedyna rzecz, jaką może teraz zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę.” – skomentowała kolejna osoba.

Nie wszyscy jednak podzielali tę krytyczną perspektywę. Niektórzy zwolennicy Heidi szybko stanęli w jej obronie, celebrując jej nieustraszoną osobowość. Zwolennik napisał: „Kocham ją. Ona jest modelką, na litość boską. Nosiła mniej. Jest zabawna. Uwielbiam sposób, w jaki wprawiała Seana w stan zdenerwowania”.

Inni pozytywnie komentowali jej wiek i osobowość: „Wygląda dobrze jak na pięćdziesiątkę”!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu