Nowe zdjęcia Jasona Momoa są tak dobre, że dostały 1,2 miliona polubień w mniej niż 24 godziny!

Aktor, Khal i wysportowany Aquaman – Jason Momoa pojawia się na pierwszych stronach gazet na całym świecie, ale tym razem nie dzieje się tak ze względu na jego podwodne podstępy lub próby zaimponowania Khaleesi. Aktor niedawno udzielił wywiadu magazynowi Esquire, który zwrócił uwagę wielu internautów z powodu niezwykłych i uroczych zdjęć.

Powodem, dla którego nazwisko Momoa jest na ustach wielu ludzi jest góra mięśni i aktor, który przypomina greckiego boga, który pokazał inną stronę jego życia, kiedy robił sesję zdjęciową z kotem, jedząc brzoskwinie. To po prostu pokazuje, że Momoa jest naprawdę bad guy’em ze złotym sercem i naprawdę jest królem dzikości, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jego miłość do zwierząt. Podczas wywiadu z Esquire Momoa ujawnił, że jest prawdziwym fanatykiem zwierząt i człowiekiem rodzinnym. Ma dwa psy w domu. Co więcej, aktor ma dwoje dzieci. I osła. Dobrze przeczytałeś. Osła.

Aktor opowiedział także historię o tym, jak zyskał bliznę w pobliżu lewej brwi. Nie, to nie była epicka walka o ocalenie ludzkości – raczej ktoś uderzył go szklanką w barze w Hollywood w 2008 roku. 40-letni Momoa jest aktorem, który lubi swoich superbohaterów. Grał Aquamana w 2016 roku w filmach: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, „Liga Sprawiedliwości” (2017), a także „Aquaman” (2018).

https://www.instagram.com/tv/B3se0BogmRr/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Prywatnie aktor jest miłośnikiem zwierząt:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu