Noworodek uśmiecha się do swojego ojca, a zdjęcie staje się popularne!

Zaskakujące zdjęcie ukazujące moment, w którym nowo narodzona Antonella po raz pierwszy uśmiecha się do swojego taty, podbiło internet. To czarujące zdjęcie szybko stało się viralem, dotykając serc niezliczonych osób na całym świecie. Zagłębmy się w historię tego urzekającego zdjęcia.

Instagram: @antonella.batistta

Antonella jest córką Tarsila Rosa Cordeiro i Flávio Dyego Vilela. Mama uważa, że Antonella rozpoznała głos ojca, który podczas ciąży codziennie rozmawiał i bawił się z dzieckiem. „Położyli ją na mnie do spania, a gdy tylko do niej przemówił, Antonella otworzyła oczy i uśmiechnęła się!” – powiedziała mama.

„Zawsze jej powtarzał, że bardzo ją kocha. Mówił „dzień dobry”, kiedy szedł do pracy i „dobry wieczór” po przyjeździe, powiedział, że zawsze będzie, głaskał mój brzuch… I, o dziwo, zawsze o tej samej porze każdego dnia to robił. A gdy tylko Antonella się urodziła, powtórzył zdanie, które zawsze jej mówił!” – mówi Tarsila.

Flávio wspomniał, że czuł się błogosławiony, gdy otrzymał uśmiech od córki: „Myślałem, że wiem, czym jest prawdziwa miłość, dopóki nie spojrzałem na ten najszczerszy uśmiech na świecie… W tym momencie byłem pewien, czym jest miłość!” – powiedział.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu