Odsłaniająca sukienka Nicole Kidman wywołuje gorącą dyskusję!

Od ponad 40 lat Nicole Kidman znajduje się w centrum uwagi, otrzymując zarówno pochwały, jak i krytykę. Wiadomo, że jej wybory modowe cieszą się dużym zainteresowaniem w całym mieście, a jej najnowszy wybór nie pozostał niezauważony. Niektórzy internauci chwalili jej odważny wygląd, inni krytykowali ją za odważne oświadczenie.

Najnowszy miniserial Nicole Kidman – Expats – miał niedawno premierę w Nowym Jorku, a na specjalne wydarzenie aktorka założyła klasyczną czarną satynową sukienkę z pewnymi dodatkami – bez pleców i boków. Suknia została uszyta przez Atelier Versace, miała miętowo-zieloną podszewkę i rozcięcie sięgające uda, a do niej dobrano parę ostrych czarnych szpilek.

Jeśli chodzi o dodatki, Kidman postawiła na prostotę, wybierając diamentowe kolczyki, bransoletki i zegarek wysadzany klejnotami.

Sukienka Nicole Kidman wywołała szerokie opinie. Podczas gdy większość ludzi oklaskiwała ją, mówiąc: „Uwielbiam ją, wygląda niesamowicie!” Innym nie podobał się ten wygląd.

Niektórzy twierdzili, że jest piękną kobietą, ale ta sukienka jest dla niej za młoda, inni zaś stwierdzili, że nie podobają im się te nadmiernie odsłaniające ciało sukienki i że niestety widoczne kości i implanty nie działają. „Pozwólmy naturze obrać swój bieg i dać przykład pokoleniom starzejących się kobiet, aby czuły się dobrze we własnej skórze.” – ktoś napisał.

To nie pierwszy raz, kiedy wybory modowe Nicole są ostro krytykowane w Internecie. Nie tak dawno temu, gdy aktorka wybrała minispódniczkę do sesji dla magazynu, nie tylko obudziła bandę trolli, ale miała dla nich najlepszą reakcję.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu