Ogłoszono najbardziej poruszające kolorowe zdjęcia wykonane przez fotografów z całego świata!

The Independent Photographer ogłosili zwycięzców konkursu fotografii kolorowej, który odbył się w czerwcu 2022 roku. Wiele zdjęć z ponad 30 różnych krajów zostało ocenionych, a 10 zwycięzców i finalistów zostało wybranych przez cenioną sędzinę Alessię Glaviano.

Alessia jest Brand Visual Director w Vogue Italia i L’Uomo Vogue. Przez lata współpracowała z wieloma międzynarodowymi fotografami i jest odpowiedzialna za Photo Vogue – innowacyjną platformę internetową, na której użytkownicy mogą udostępniać własne zdjęcia pod opieką kuratorską profesjonalnych fotoedytorów. Odpowiada również za kierownictwo artystyczne wydarzeń i wystaw dla Vogue Italia i L’Uomo Vogue.

Oprócz działalności redakcyjnej i kuratorskiej Alessia prowadzi kursy magisterskie w Istituto Europeo di Design (IED) w Mediolanie oraz regularnie wykłada w innych instytucjach akademickich. Była członkiem jury World Press Photo 2015 i brała udział w kilku sesjach przeglądu portfolio, w tym New York Times Portfolio Reviews.

Celem Color Photography Award jest odkrycie i wyeksponowanie najlepszych współczesnych artystów pracujących we wszystkich dziedzinach fotografii. Z tej okazji zaproszono fotografów kierujących się artystycznym okiem i pasją do koloru do przyłączenia się do konkursu i celebrowania piękna i różnorodności fotografii kolorowej.

Z przyjemnością prezentujemy zdjęcia 10 artystów, których prace wykazują niesamowity poziom talentu!

Instagram: @theindependentphoto

Mauricio Holc

Philipp Oberhuber

Vikram Kushwah

Carly Zavala

Christian Bruni

Jonah Reenders

Reklama

Melissa Cormican

Nicolas Castermans

Steve Wrubel

Tyler Goldflower

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu