Okazuje się, że kierowcy UPS współtworzą grupę ze zdjęciami psiaków, które spotykają na swojej trasie!

Kierowca firmy kurierskiej UPS, Sean McCarren, kocha swój zawód szczególnie z jednego powodu – stałego kontaktu ze zwierzakami, które spotyka w czasie pracy. Zarówno na trasie, jak i w domach odbiorców przesyłek, pełno jest entuzjastycznych psiaków, darzących kurierów i listonoszy wyjątkowym uczuciem. McCarren postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami z szerszym gronem, zakładając grupę dla kolegów z pracy i zachęcając ich do publikowania własnych zdjęć w towarzystwie uroczych czworonogów, napotkanych w godzinach dostaw. Od momentu stworzenia grupy minęło 5 lat – do dziś zarządzana jest przez swojego założyciela. W ramach koncepcji powstał także fanpage UPS Dogs, publikujący najlepsze zdjęcia psów wykonane przez kierowców UPS z najróżniejszych zakątków świata.

„Kto dostanie pierwsze ciasteczko?”

„Zaprzyjaźniona z nami Nikita czeka na specjalną przesyłkę… Czeka cierpliwie na smakołyki, które mogą kryć się w kieszeniach naszego kuriera.”

„Rudy jest ślepy jak nietoperz, ale wcale nie przeszkadza mu to w podążaniu za moją ciężarówką, dopóki go nie nakarmię.”

„Trzy? Naprawdę warto było zrobić sobie 10 minut przerwy, żeby zaprzyjaźnić się z mamuśką i jej dwoma szczeniakami. Było dużo buziaków od machających ogonkami psów i chrupanie ciastek.”

„Mój nowy najlepszy przyjaciel! Dzięki, Chris.”

„To jest Buddy. Właściciel psa mówi, że stałem się jego ulubioną osobą spoza rodziny. Kiedy go widzę, robię sobie przerwę, ponieważ nie pozwala mi odejść. Zawsze poprawia mi dzień.”

„Spójrz mi w oczy.”

„Czeka cierpliwie, kiedy wygrzebuję smakołyki z mojej ciężarówki.”

„Pół pudełka ze smakołykami na jednym przystanku!”

„Koty też potrzebują miłości.”

„Gizmo i Leo kochają naszego kierowcę.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu