„Ona już nie wygląda jak ona” – najnowsze zdjęcie Lady Gagi wywołuje zamieszanie!

Lady Gaga uczciła swoje 38. urodziny zwyczajnym zdjęciem opublikowanym na swoim Instagramie. Gwiazda wyglądała wyjątkowo promiennie, miała rozjaśnione brwi i długie blond włosy. Podczas gdy fani zachwycali się jej urodą, wielu zauważyło również, że wyglądała nie do poznania.

Piosenkarka „Born This Way” opublikowała naturalne zdjęcie, gdy siedzi w samochodzie, gdzie widziano ją, jak wykonuje znak pokoju i delikatnie uśmiechała się do kamery. Pokazała swoje długie blond loki, które z wdziękiem otaczały jej twarz. Brwi, pozornie rozjaśnione pod kolor włosów, dodawały eterycznego piękna jej wyglądowi.

Gwiazda zamieściła pod zdjęciem pozytywny i pogodny podpis, mówiąc: „Dziś był tak wyjątkowy dzień. Nie pamiętam, kiedy byłam tak szczęśliwa w dniu swoich urodzin”. Dodała: „Czuję, że moje serce przepełnia mnie wdzięczność za własne zdrowie i MUZYKĘ.”

Zasugerowała również, że pracuje nad nową muzyką, zauważając: „Piszę niektóre z moich najlepszych utworów, odkąd pamiętam”.

Post Lady Gagi w ciągu pierwszych kilku dni od opublikowania zgromadził już ponad milion polubień. Fani zalali sekcję komentarzy, zasypując ją życzeniami urodzinowymi i podziwem dla jej naturalnego wyglądu. Jeden z entuzjastycznych fanów wykrzyknął nawet: „Czy możemy powiedzieć, że te włosy są twoimi najlepszymi włosami od lat?”

Jednak inni mieli więcej wątpliwości co do jej wyglądu, jak jedna osoba zauważyła: „Nie wygląda już jak ona”, a inna dodała: „Jej naturalne usta były piękne”. Inna internautka uznała, że dzięki temu wyglądowi wygląda na starszą niż na swój wiek, mówiąc: „Musi mieć 50 lat”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu