Opiekunka kotów odnalazła zabawną notatkę pozostawioną jej przez przyjaciółkę – jest wyjątkowo trafiona!

Spędzanie czasu z cudzymi zwierzakami może zaowocować ciekawym doświadczeniem i mnóstwem zabawy, ale często wiąże się także z odrobiną niepewności – szczególnie, gdy masz do czynienia z kilkoma kotami na raz. Nieznajomość charakterów i codziennych przyzwyczajeń pupili znacznie utrudnia opiekę nad ich gromadką. Na szczęście niektórzy właściciele zwierzaków są tego doskonale świadomi. Kiedy użytkowniczka platformy Tumblr o imieniu Amanda została poproszona przez przyjaciółkę o poświęcenie swojego czasu jej kociakom, otrzymała od niej notkę, ułatwiającą rozpoznanie kotów i opisującą ich najważniejsze cechy – to znacznie ułatwiło jej pełnienie obowiązków kociej niani!

„Ok, więc opiekuję się kotami mojej przyjaciółki na czas jej nieobecności. Zostawiła mi krótki opis, żebym wiedziała, który jest który. Całkiem trafnie je podsumowała.”

„Koty – klucz:
– Samson – cały szary. Najprzystojniejszy kot, jakiego kiedykolwiek widziałaś. Wygląda jak narysowany przez animatora Disneya.
– Dobby – cały czarny. Bez ogona. Wygląda jak narysowany przez kogoś, kto ma ogólne pojęcie na temat wyglądu kota, ale tak naprawdę nigdy żadnego nie widział.
– Dixie – trójkolorowa. Wygląda, jakby mówiła piszczącym głosem. Malutka. Będzie używała pazurków do okazywania ci miłości.
– Wilson – szaro-biały. Otyły. Nadal uroczy. Wygląda jak Tony Soprano. Prawdopodobnie szef mafii.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu