„Oprawione chwile”: 30 zdjęć kreatywnego fotografa!

Gebe Alpar to rumuński fotograf, który łączy wszystkie swoje pasje, tworząc niesamowite zdjęcia. „W szybko zmieniającym się świecie czasami muszę powoli i nieustannie szukać, aby uchwycić wspaniały moment w stylu oprawionym w ramkę.” – opowiada fotograf. „Wszędzie staję się ciekawskim wędrowcem, poszukującym ukrytych perełek w postaci nowych kątów, okrągłych kształtów w płotach i urzekających kompozycji w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.”

„Poza swoim funkcjonalnym celem, ogrodzenia oferują płótno dla kreatywności. Odkrywam piękno ich linii, kształtów i krzywizn, przekształcając je w ramy, które podnoszą to, co zwyczajne, w coś niezwykłego. Jestem oczarowany wdzięcznymi krzywiznami i kątami nowoczesnej architektury. Staram się uchwycić istotę tych struktur w moich fotografiach, nadając im wyjątkową perspektywę, która stanowi wyzwanie dla konwencjonalnej fotografii miejskiej.” – dodaje Gebe.

„Świat przyrody jest nieograniczonym źródłem inspiracji. Od delikatnych łuków drzew po meandrujące wzory rzek, odsłaniają się naturalne kadry, a ja chętnie chwytam te zawiłe szczegóły.” – nie możemy się z tym nie zgodzić!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu