Ostatni występ Victorii Beckham z kulami budzi niepokój i spekulacje!

Niedawny występ Victorii Beckham o kulach wywołał falę niepokoju wśród fanów i powszechne spekulacje na temat jej samopoczucia. Ikonę mody zauważono, gdy poruszała się po wydarzeniu publicznym o kulach, co zadawało pytania dotyczące charakteru jej urazu lub stanu.

Victoria Beckham pojawiła się na końcu swojego wybiegu.

Victoria Beckham zakończyła swój pokaz mody w Paryżu spacerując po wybiegu o kulach. Pochwaliła się nowymi ubraniami na sezon Jesień-Zima 2024. Idąc po wybiegu, Victoria zatrzymała się przed Davidem i pocałowała go, czym Vogue podzielił się na Instagramie. Choć potrzebowała kul, Victoria wyglądała pewnie i z wdziękiem, gdy szła, udowadniając, że nic nie może jej powstrzymać przed byciem stylową i silną.

Ludzie w komentarzach zaczęli spekulować.

Użytkownicy zasypali sekcję komentarzy pytaniami typu „Co się stało z Victorią?” a jeden z komentatorów wyjaśnił: „Uległa wypadkowi podczas ćwiczeń na siłowni”. Inny komentator podniósł możliwość wystąpienia choroby zwyrodnieniowej stawów, sugerując, że Victoria może mieć delikatne kości. Fala domysłów uwydatnia ciekawość i zaniepokojenie nieoczekiwanym użyciem przez Victorię kul, podsycając dyskusje na temat jej zdrowia i dobrego samopoczucia wśród fanów i obserwujących.

David Beckham rozwiał te plotki w swoich mediach społecznościowych.

David Beckham na swojej realcji na Instagramie podzielił się zdjęciem, na którym widać zranioną stopę jego żony Victorii, zakrytą specjalnym butem. David napisał: „Najwyraźniej mały wypadek mojej żony na siłowni był czystym zerwaniem”.

Victoria, piosenkarka Spice Girls, zażartowała: „Wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek…”, zamieszczając zdjęcie swojej stopy z lodem. Powiedziała także: „Przewróciłam się na siłowni!” z emoji typu facepalm. Ta zabawna wymiana zdań w mediach społecznościowych pokazała, jak David i Victoria dobrze się razem bawią i potrafią lekceważyć trudne sytuacje.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu