Oszust wszedł na wybieg modowy w worku na śmieci i NIKT się nie zorientował, dopóki nie wkroczyła ochrona!

New York Fashion Week to prestiżowy moment dla projektantów i miłośników mody. I choć wiele stylizacji robi furorę, jedna szczególnie wzbudziła zdziwienie, choć być może nie z właściwych powodów.

Pokaz mody prowadzony przez agencję mediów społecznościowych Creators Inc. był pełen modeli prezentujących stylizacje. Następnie na wybiegu w Nowym Jorku pojawiła się niespodziewana postać, ubrana w czepek kąpielowy, szorty kąpielowe i plastikowy strój przypominający pelerynę zarzuconą na nagi tors. Przypominał albo worek na śmieci, albo jedną z tych jednorazowych peleryn, które często rozdaje się na deszczowych festiwalach. W każdym razie wydał odważne oświadczenie.

Ta osoba została początkowo powitana jak każdy inny model, a po sali rozległy się wiwaty i brawa. Jednak pozory mogą mylić.

Gdy „model” zbliżył się do końca wybiegu, zauważono funkcjonariusza ochrony, który rozpoczął pościg. Wreszcie, na końcu wybiegu, ochroniarz zatrzymał i usunął intruza, wprawiając publiczność w oszołomienie.

Jak się okazało, ten niekonwencjonalny „model” nie miał na celu prezentowania mody.

Film z zdarzenia obiegł media społecznościowe, wywołując różne reakcje. Jeden z komentatorów żartobliwie zauważył: „Te stroje z wybiegu z roku na rok stają się coraz bardziej tandetne”. Inna osoba przyznała, że przez chwilę pomyliła intruza z prawdziwą modą, mówiąc: „Dosłownie myślałam o nowym stylu”.

To wydarzenie nie jest pierwszym przypadkiem, kiedy ktoś wywołał dyskusję w świecie mody. Niedawno Kendall Jenner trafiła na pierwsze strony gazet, zakładając na wybiegu dziwaczny strój. Ale w jej przypadku był to prawdziwy projekt, wykonany przez Jacquemusa.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu