Oto biura domowe urządzone w stylu 7 kultowych reżyserów filmowych!

Ponieważ druga fala kwarantanny wydaje się nieuchronna lub już ma miejsce, praca z domu zostaje wznowiona dla wielu pracowników biurowych na całym świecie. Dlatego myślenie o własnej pracy z domu staje się coraz ważniejsze. Pierwsza fala nauczyła nas wiele o tym, jak zaimprowizować miejsce do pracy, ale w drugiej możemy poszukać jak zwiększyć przestrzeń do pracy w domowym biurze. Brak pomysłów? Nie martw się, ponieważ Budget Direct zapewnia ci inspiracje.

Jak większość z nas, prawdopodobnie miałeś okazję obejrzeć mnóstwo filmów znanych reżyserów w ciągu tego burzliwego roku. Być może zauważyłeś, jak odmienny jest każdy z ich stylów. Czasami nawet łatwo jest stwierdzić, czyja to praca, po prostu patrząc na daną scenę.

I tutaj dochodzimy do sedna tej historii. Firma Budget Direct przeprowadziła badania, a ich utalentowani artyści cyfrowi wykonali imponujące trójwymiarowe renderowania domowych przestrzeni roboczych, inspirowane charakterystycznymi scenami niektórych najbardziej znanych reżyserów. Jeśli szukałeś czegoś, co odświeży twoje domowe biuro, nie szukaj dalej. Wraz ze wzrostem nawyków zakupów online prawdopodobnie nie będziesz mieć takiego problemu ze zdobyciem potrzebnych produktów, aby popchnąć je w pożądanym kierunku bez opuszczania miejsca pracy, czyli… domu.

Lana i Lilly Wachowski

Sofia Coppola

Wes Anderson

Bong Joon-ho

David Lynch

Pedro Almodovar

Reklama

Jean-Pierre Jeunet

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu