Oto jak każdy z ostatnich 6 prezydentów USA udekorował owalny gabinet!

Praca w domu może być dla wielu wyzwaniem, przy wszystkich zakłóceniach, łatwo jest wylegiwać się na kanapie przez dodatkowe pół godziny. Teraz, gdy przywołaliśmy ten obraz, dorzućmy setki pracowników spacerujących po twoim domu dzień i noc, nie zapominając o miliardach ludzi, którzy trzymają się każdego twojego słowa – i mamy życie Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Brzmi okropnie, prawda?

Gdybyś miał tak żyć przez następne 4 (prawdopodobnie 8) lat, chciałbyś, aby było to jak najbardziej „przytulne”, prawda? Cóż, właśnie to zrobili obecni i byli prezydenci Stanów Zjednoczonych. Nie tylko dodają swój osobisty charakter do Białego Domu, ale także dokonują kilku prostych zmian w wystroju Gabinetu Owalnego.

Po przeanalizowaniu tego faktu, Aspire Doors odkryli kilka podobieństw między wyglądem Gabinetu Owalnego za panowania każdego Prezydenta. Boazeria nigdy nie jest dotykana, niesławne biurko jest w dużej mierze takie samo i wydaje się, że szczególne znaczenie ma komoda, ponieważ ta też nie jest często zmieniana.

Oprócz powyższego, wystrój zmienia się za każdym razem, gdy wybierany jest nowy Prezydent – w końcu to oni muszą wykorzystać ten pokój jako swoje nowe domowe biuro. Przyjrzyjmy się aspektom wystroju wnętrza Gabinetu Owalnego, które zmieniły się podczas każdej z ostatnich 6 prezydencji – od Donalda Trumpa po Ronalda Reagana. Ponieważ Gabinet Owalny został zbudowany w 1933 roku i kolorowe zdjęcia z tego okresu są trudne do zdobycia, zamieściliśmy kilka wyróżnień z czasów panowania Johna F. Kennedy’ego.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu