Oto jak wygląda Sonic w nowym zwiastunie po tym, jak ludzie skrytykowali oryginalną wersję!

W kwietniu tego roku zwróciliśmy uwagę na pierwszy zwiastun filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”. I chociaż dla wielu fanów był to długo oczekiwany moment, zdecydowanie nie był zgodny z oczekiwaniami. Dziesiątki postów i memów podążały za oryginalnym projektem ukochanego niebieskiego jeża, który dla wielu był symbolem ich dzieciństwa. W rzeczywistości oburzenie i kpiny były tak surowe, że skłoniło to reżysera filmu, Jeffa Fowlera, do ogłoszenia na Twitterze obietnicy dla fanów, że produkcja przerobi projekt Sonica, aby pasował do oczekiwań fanów.

Minęło ponad pół roku i teraz możemy zobaczyć rezultat tych obietnic. Drugi zwiastun filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica” został usunięty i ludzie spieszą się, aby go obejrzeć, aby zobaczyć, jak przerobili Sonica. Jak na razie stosunek ludzi do filmu wynosi 28 tys. polubień do 417 dislików, co sugeruje pozytywną reakcję fanów. Zespół Paramount może odetchnąć z ulgą.

Podczas gdy nowe memy pojawiły się po drugim zwiastunie, pokazując, jak bardzo ludzie myśleli, że perspektywy filmu zostały poprawione przez ulepszenie jednego niebieskiego jeża CGI, nie możemy zapominać o ciężkiej pracy, którą zespół animatorów musiał włożyć w produkcję ostatecznego produktu.

Film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 14 lutego 2020 r., a wystąpią w nim gwiazdy, takie jak Jim Carrey, James Marsden i Ben Schwartz, który użyczy swojego głosu Sonicowi.

Zdecydowanie uważamy, że nowa wersja jest mniej przerażająca niż pierwsza, ale spójrz sam i powiedz nam, co myślisz!

Oto nowy, poprawiony zwiastun:

Oto stara, oryginalna wersja:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu