Oto jak zmienia się życie człowieka wraz z wyeliminowaniem kilku niezdrowych nawyków!

Wprowadzenie zmian w codziennych nawykach to bez wątpienia jedno z największych wyzwań dla człowieka prowadzącego niezdrowy tryb życia. Niewielu jest w stanie wyjść z tej walki zwycięsko, ale ta młoda kobieta dowodzi, że silna wola pozwala osiągnąć sukces. 20-letnia Turczynka, znana wśród internautów pod pseudonimem melephants, straciła ok. 15 kg, zmieniając nawyki żywieniowe. Ograniczyła spożywanie cukru, stawiając na zbilansowaną dietę, bogatą w warzywa. W zrzuceniu zbędnych kilogramów pomogły jej regularne treningi na bieżni, teraz koncentruje się na intensywnym treningu interwałowym. Do pozytywnej zmiany przyczyniły się także drobne nawyki – rezygnowanie z miejsca siedzącego w autobusie, spożywanie dużej ilości wody i odstawienie słodyczy. „Szczerze mówiąc, to wpłynęło nie tylko na mój wygląd, ale także na zdrowie psychiczne.” – opowiada odmieniona młoda kobieta – „Zdecydowanie najlepsza decyzja mojego życia!”.

„Wow, wielka odmiana! Proszę, podziel się z nami opisem nawyków, które zmieniłaś.”

„Spadłam z 65 kg do 50 kg (20 lat, 147 cm wzrostu) – najpierw liczyłam kalorie, potem zapisałam się na siłownię i zaczęłam wyciskać. Najlepsza decyzja życia!”

„Różnica w mimice naprawdę mówi sama za siebie!”

„Nie tylko jesteś w formie, ale także wyglądasz młodziej. Tak trzymaj! Nikt Ci tego nie zabierze.”

„Dziękuję za ukazanie światu prawdy na temat zrzucania zbędnych kilogramów. Za dużo historii opowiada o utracie 45 kg w 5 miesięcy – wspaniale, ale łatwo znowu do tego wrócić.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu