Oto poruszający pierwszy występ Macaulaya Culkina ze swoimi dziećmi w Hollywood!

Macaulay Culkin, obok którego dorastaliśmy, osiągnął przełomowy wiek 43 lat, w końcu zbierając owoce swojej pracy w branży rozrywkowej. Kultowy aktor z filmu „Kevin sam w domu” został uhonorowany własną gwiazdą w Hollywood Walk of Fame. Ceremonia, w otoczeniu ukochanej rodziny i przyjaciół, była jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ upamiętniała publiczny debiut jego dwóch synów wraz z partnerką Brendą Song.

Zaręczeni w 2022 roku, Macaulay Culkin i Brenda Song powitali na świecie dwóch synów, Dakota w kwietniu 2021 roku i ich najmłodszego, niecałe 2 lata później, którego imię nie jest jeszcze znane. W przypadku obu porodów woleli zachować prywatność i trzymać je z daleka od centrum uwagi.

Aby otrzymać wyróżnienie Culkina w Hollywood Walk of Fame, ukochana para po raz pierwszy pokazała się razem, a nawet przyprowadziła ze sobą obu synów, a fani byli zaskoczeni, widząc, jak bardzo najstarszy syn przypomina swojego tatę.

Obecni byli jego siostra Quinn i brat Rory, a także Catherine O’Hara, Seth Green, Natasha Lyonne i jego chrzestna córka Paris Jackson.

Macaulay emocjonalnie rozpoczął swoje przemówienie z podziękowaniami i wypuścił kilka łez, dzieląc się informacją, że jest przy nim tak wielu ludzi, których kocha i czuje, że odwzajemniana miłość jest po prostu niesamowita.

Po podziękowaniu Catherine O’Hara, swojej matce z klasycznego filmu „Kevin sam w domu”, uhonorował swoją partnerkę: „Chciałbym podziękować Brendzie. Jesteś absolutnie wszystkim, jesteś moim mistrzem, jesteś jedyną osobą, która jest dziś dla mnie szczęśliwsza niż ja. Jesteś nie tylko najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem, ale także najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek znałem. Dałaś mi cały mój cel, dałaś mi rodzinę. Po urodzeniu naszych dwóch chłopców, stałaś się jedną z moich trzech ulubionych osób. Tak bardzo cię kocham.”

Culkin zakończył swoje przemówienie w żartobliwy sposób, który nie pozostawił nikogo obojętnym, mówiąc: „Na koniec, w duchu sezonu świątecznego, chcę tylko powiedzieć: Merry Christmas, Ya Filthy Animals!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu