Oto szydełkowana maskotka amigurumi Baby Yoda, którą możesz zrobić sam!

Od czasu pierwszego pojawienia się Baby Yody w serialu „The Mandalorian” na Disney+ Internet natychmiastowo oszalał. Wygląda na to, że Baby Yoda odsunął na bok nawet urocze koty i psy z Internetu i skupił na sobie całą możliwą uwagę. Po obejrzeniu serialu niektórzy ludzie wykazali się poczuciem humoru i umiejętnościami tworzenia memów, tworząc różne żarty, niektórzy zwracali się do sztuki i rzemiosła, aby wyrazić swoją miłość do uroczej postaci. Szydełkowa artystka Allison Hoffman była jedną z tych artystycznych dusz. Zwróciła się do swojego ulubionego rzemiosła i zrobiła uroczą maskotkę Amigurumi, która jest zaskakująco dokładna i niezwykle urocza!

Allison nauczyła się szydełkowania w 2007 roku, korzystając z samouczków na YouTube i świetnie sobie z tym radziła, w końcu zaczęła publikować swoje pierwsze wzory „The Gabba Gabba Dolls” w marcu 2008 roku, a teraz jest to jej praca na pełen etat. Mówi, że prawdopodobnie spędza na tym więcej czasu, niż powinna, ale dopóki przynosi jej to szczęście, wszystko jest w porządku. Jest także autorką publikacji, wydała swoją pierwszą książkę w 2013 roku.

Allison mówi, że większość jej maskotek ma około 30 cm wysokości i zazwyczaj zajmują jej około 10 godzin. Możesz faktycznie kupić jej wzór i stworzyć własnego Baby Yodę w ten sposób! Dla tych, którzy chcą zacząć szydełkować, radzi zacząć od wykonania kilku prostych samouczków na YouTube. Ona sama ma kilka darmowych wzorów, które są idealne dla początkujących. Najważniejsze, jak zwykle, po prostu zacząć!

Instagram: @craftyiscool

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu