Oto tragiczny powód, dla którego Britney Spears i jej mąż rozwodzą się po 14 miesiącach małżeństwa!

Po ślubie w czerwcu 2022 roku drogi Britney Spears (41 l.) i Sama Asghari (29 l.) rozchodzą się. Mówi się, że trener fitness złożył pozew o rozwód z gwiazdą, a powód ich rozstania jest druzgocący.

Britney wykonała pierwszy krok w ich związku.

Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku gwiazdy „Slumber Party”. Britney wcześniej ujawniła, że nawiązała kontakt z Samem, wysyłając mu SMS-a po pięciu miesiącach. Jak wspominała w 2017 roku: „Pomyślałam: on był naprawdę uroczy, ten facet był naprawdę uroczy, więc zadzwoniłam do niego. To naprawdę zabawna osoba.”

Sam był jej fanem numer jeden.

Przez cały czas ich związku zaobserwowano, że Asghari był dużym wsparciem dla gwiazdy popu. Bliskie źródło zauważyło: „Nie ma wątpliwości, że Sam jest świetny dla Britney. Ma na nią bardzo pozytywny wpływ. Jest bardzo zmotywowany, aby zachować zdrowie i formę, dlatego często razem ćwiczą.”

Punkt zwrotny.

Choć wydawali się idealną parą, twierdzi się, że od jakiegoś czasu para miała problemy. Znajomy zauważył: „Ich małżeństwo wisiało na włosku od miesięcy. Trwał ciągły dramat. To jest smutne.”

Jednak według źródła wydaje się, że naprawdę przyczyną separacji był „argument nuklearny”, w którym Asghari oskarżył piosenkarkę o niewierność. 29-latek rzekomo potem się wyprowadził.

Życzymy Britney i Samowi wszystkiego najlepszego na ich drodze odrębnymi ścieżkami, choć zdajemy sobie sprawę, że rozstania nigdy nie są łatwe.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu