Oto zamarznięta kraina czarów, która powstała na polu golfowym po nagłym spadku temperatury!

Kiedy ktoś każe ci wyobrazić sobie idealną zimę, w twojej głowie pojawia się wspaniała scena pokrytych śniegiem wzgórz i delikatnie spadających płatków śniegu. W końcu termin „białe Święta” istnieje nie bez powodu! To jest coś, co wszyscy chcemy zobaczyć, zwłaszcza w okresie świątecznym.

Ale jednocześnie wielu z nas jest przyzwyczajonych do dwóch stron zimy – tej, którą widzimy w filmach, pełnej puszystego śniegu i błyszczącego mrozu – i tej, którą otrzymujemy w rzeczywistości. Cóż, mieszkańcy Apple Valley w Kalifornii mieli okazję doświadczyć innego (nie mniej błyskotliwego) aspektu zimy – nieoczekiwanego pokazu rzeźb lodowych!

Przypadkowe zamarznięcie nastąpiło na polu golfowym Jess Ranch po tym, jak niespodziewanie włączyły się spryskiwacze. I wszystko byłoby normalne, gdyby temperatura nie spadła tej nocy. Więc zamiast spełniać swoje zadanie, woda przybrała bardziej artystyczną formę.

Wszystko, co dotknęła woda, było natychmiast zamarznięte, od trawy po gałęzie drzew, a nawet szyny linowe – na szczęście efekt końcowy może być jednym z bardziej fascynujących widoków w stanie!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu