Oto zdjęcia rzeczywistych lokalizacji, które wyglądają, jakby były prosto z filmu Wesa Andersona!

Dla artysty znalezienie własnego stylu to osiągnięcie mistrzostwa. Oznacza to, że wystarczająco dużo studiowałeś i eksperymentowałeś ze swoim rzemiosłem, aby móc zaprezentować je z wyjątkowej perspektywy. Twojej perspektywy.

Jeśli chodzi o kino, to można wymieniać tylko kilku reżyserów, których styl jest tak wyrazisty, jak Wesa Andersona. Jak zauważył SC Lannom w Studio Binder, jego filmy są jednocześnie idiosynkratyczne i bezlitośnie szczegółowe – są pełne niuansów w scenografii i wizualnych gagów, ale są wykonane w tak przemyślany sposób, że widz zawsze „łapie” te szczegóły, które oddają nastrój, jaki zaplanował Anderson.

Na szczęście dla nas jego wizja żyje nie tylko na srebrnym ekranie. Profil na Instagramie, założony latem 2017 roku z małego mieszkania na Brooklynie w Nowym Jorku, „Accidentally Wes Anderson” (AWA) to internetowy projekt, który rozrósł się do globalnej społeczności ponad półtora miliona poszukiwaczy przygód! Dzielą się zdjęciami rzeczywistych miejsc, które wyglądają jak plany filmowe, nad którymi mógłby pracować wielki filmowiec. „Jesteśmy zaintrygowani obrazem i zachwyceni szczegółami!” – powiedział duet męża i żony Wally & Amanda, którzy założyli platformę „AWA” jako sposób na opracowanie osobistej listy podróżniczej. „Wspólnie szukamy i dzielimy się najpiękniejszymi, specyficznymi i interesującymi miejscami na ziemi, odkrywając jednocześnie wyjątkowe i nieoczekiwane historie za fasadami!”

Instagram: @accidentallywesanderson

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu