Para adoptowała trzech biologicznych braci, aby mogli razem dorastać!

Dla przyszłych rodziców adopcja to kolejka górska emocji napędzana głęboką tęsknotą za dzieckiem. Oprócz stworzenia ciepłego domu, to przemieniające doświadczenie otwiera drzwi do miłości i wspólnych chwil w powiększającej się rodzinie. Przykładem tego są dwie matki, KC i Lena Currie, które wykazują nie tylko dobroć, ale także ogromne serca.

Nieoczekiwany początek

W 2017 roku podczas imprezy adopcyjnej Children’s Friend KC i Lena Currie natknęły się na zdjęcie 18-miesięcznego Joey’a, co natychmiast zapoczątkowało ich więź. W 2018 roku oficjalnie adoptowały Joey’a. Ich podróż w macierzyństwo rozpoczęła się wraz z procesem adopcyjnym.

Kiedy KC, Lena i Joey zadomowili się w nowej sytuacji rodzinnej, czekała ich wspaniała niespodzianka. Centrum adopcyjne ujawniło, że Joey ma młodszego brata przeznaczonego do rodziny zastępczej. Lena i KC bez wahania powitały 6-tygodniowego Noah w swoim kochającym domu.

Trio dopełnia obraz.

Zaledwie miesiąc po oficjalnej adopcji Noah na światło dzienne wyszło kolejne odkrycie – Joey i Noah mieli trzeciego brata, środkowego brata przyszłej pięcioosobowej rodziny, imieniem Logan.

Pomimo problemów administracyjnych i niepowodzeń w planie adopcyjnym Logan trafił do swojego rodzeństwa. Rodzina zjednoczyła się, a decyzja o ponownym połączeniu trzech braci sprawiła radość ich adopcyjnym rodzicom.

Znaczenie braterstwa.

KC podkreśliła instynktowną więź, którą odczuwali, podkreślając ogromne znaczenie utrzymywania zwartego braterstwa. Decyzja ta, popierana przez Veronicę Listerud, dyrektorkę usług adopcyjnych, odzwierciedla siłę miłości w tworzeniu harmonijnej rodziny.

„Chcieliśmy w końcu zgodzić się, ponieważ utrzymanie braci razem było dla nas naprawdę ważne. Kiedy będą starsi i będą mieli pytania, będą mogli się na sobie nawzajem oprzeć i wspólnie przeżyć tę przygodę.” – powiedziała KC.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu