Para artystek przemieniła 9 obcych ludzi w postacie żyjące w ich wyobraźni – oto efekty eksperymentu!

Fotografka Holly Falconer i stylistka Kylie Griffiths połączyły siły na potrzeby projektu obejmującego wizualną metamorfozę całkiem przypadkowych ludzi. Artystyczny duet miał okazję współpracować z 9 obcymi osobami, które po latach zapragnęły zrealizować marzenia, na jakie do tej pory zabrakło im odwagi. Wywiad z uczestnikami eksperymentu odsłonił przed wizjonerkami wiele ciekawych możliwości, które skutecznie zrealizowały podczas wspólnej sesji fotograficznej. Oto jak prezentują się portrety odmienionych modeli!

Helen

„Hej, jestem Helen. Dzisiaj przemieniam się w gotkę! Robię to, ponieważ zawsze chciałam stać się buntowniczką i zobaczyć, jak to jest, wyróżniać się w tłumie. Chcę mieć dziś na sobie niesamowity makijaż.”

Elouise

„Jestem Elouise, mam 22 lata i chcę zostać wytatuowana od stóp do głów. Robię to, ponieważ marzyłam o tym jako nastolatka. Odważyłam się jedynie na tatuaż z Buddą na szyi, lecz niestety nie wyszedł najlepiej – stąd dotychczasowa decyzja o tym, by nie robić kolejnych.”

Ken

„Mam na imię Ken. Chcę przemienić się w fana Star Treka, ponieważ każdy powinien wiedzieć, że mam obsesję na punkcie tego fikcyjnego wszechświata!”

Iris

„Jestem Iris, mam 27 lat i zostanę przemieniona w ludzką lalkę. Zawsze chciałam żyć w wielkim różowym domku dla lalek i ubierać się jak Barbie – w końcu spełnią się moje marzenia!”

Melanie

„Jestem Melanie i mam 32 lata. Przemieniam się w mężczyznę, ponieważ ich płeć reprezentuje siłę, której mam w sobie bardzo wiele.”

Tabitha

„Jestem Tabitha, mam 29 lat i mieszkam w Londynie. Dzisiaj przemieniam się w drag queen, ponieważ zawsze lubiłam być trochę kontrowersyjna. Nadal myślę nad swoim alternatywnym imieniem.”

Reklama

Tom

„Jestem Tom, mam 22 lata i pochodzę z Brighton. Dzisiaj zrobią ze mnie juggalo. Wyglądają dość dziwacznie, co bardzo mi się podoba, w dodatku słuchają niezłej muzyki.”

Faye

„Mam na imię Faye. Mam 30 lat, mieszkam w Londynie i chcę przemienić się w prawdziwą kobietę sukcesu. Robię to, ponieważ po trzydziestce zamierzałam stać się nieco bardziej poważną osobą.”

Jon

„Mam na imię Jon, mam 28 lat i pochodzę z Croydon. Przemieniam się w gwiazdę popu, ponieważ na studiach naprawdę zacząłem o tym marzyć.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu