Para wzięła ślub na festiwalu „Burning Man” w 2018 i to było magiczne!

W sierpniu 2018 Yoshi Churnac i jej partner Gilles Bonugli pobrali się na festiwalu Burning Man, co od początku było ważną częścią ich związku. Gilles jest francuskim artystą wizualnym i fotografem, a Yoshi urodzoną na Jamajce projektantką mody, która dorastała w Nowym Jorku. Po raz pierwszy spotkali się na imprezie Burner w Nowym Jorku w 2015 roku i Yoshi zakochała się w fotografii Gillesa „Burning Man”, która uchwyciła ogromne piękno Black Rock City.

„W typowym duchu Burning Mana postanowiliśmy wymienić się usługami: ja robiłam projekty kostiumów do Burning Mana Gillesa, a on robił zdjęcia do mojej linii ubrań Fringe & Epaulette. To był początek naszego kreatywnego związku i od tego czasu współpracowaliśmy przy niezliczonych projektach artystycznych, w tym projektach naszych strojów ślubnych.” – opowiada Yoshi.

„Motywem przewodnim Burning Man 2018 było „Ja, robot”, a nasze stroje ślubne zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​tego futurystycznego motywu. Po wielu godzinach projektowania i przeprojektowywania w celu stworzenia kompozycji, która nie rozpadnie się podczas noszenia, Gilles opracował skomplikowane wzory wektorowe, które można laserowo wyciąć na kremowym zamszu i kremowej satyny do naszych strojów ślubnych. Po zakończeniu cięcia laserowego zmontowałam fragmenty wzoru i ułożyłam je na wierzchu tkaniny światłowodowej, aby stworzyć futurystyczny wygląd, który łączy światło z cieniami. Następnie artysta multimedialny Kirill Shevyakov podłączył materiał do oświetlenia i podłączył źródło zasilania.”

„Pobraliśmy się po ogromnej burzy piaskowej przed hipnotyzującą, zmieniającą kolor rzeźbą RadiaLumia, stworzoną przez kolektyw artystyczny FoldHaus. Inżynierowie oprogramowania skoordynowali nawet diody LED w instalacji, aby włączały się, gdy Gilles i ja wymienialiśmy pierścionki w naszym miejscu ślubu i aktywowaliśmy oświetlenie światłowodowe w naszych strojach. Nasz międzygalaktyczny ślub Burning Man został udokumentowany przez Jasna Boudard z Travel Weddings i połączył prace wielu różnych artystów Burning Mana. Gilles i ja świetnie się bawiliśmy, projektując nasze stroje ślubne, że w przyszłym roku planujemy wypuścić kolekcję ślubną, która łączy elegancję z najnowocześniejszą technologią i zagłębimy się w odkrywanie technologii cięcia laserowego.” – powiedziała Yoshi.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu