Paris Hilton hucznie świętuje 43. urodziny, a ludzie dostrzegają niepokojący szczegół!

Znana osobowość telewizyjna Paris Hilton niedawno skończyła 43 lata! Upamiętniła tę okazję ekstrawagancko, świętując z mężem i synem w prywatnym samolocie. Paris udostępniła kilka zdjęć z tego słodkiego dnia, a jeden szczegół zainteresował wiele osób.

Wystawny wypad urodzinowy.

Paris Hilton w towarzystwie męża Cartera Reuma i uroczego synka Phoenixa Barrona wybrała się w uroczystą podróż. Otoczenie zostało ozdobione żywymi balonami, kwiatami, napojami w butelkach i słodkimi smakołykami, dekoracjami w kształcie motyli i luksusowymi akcesoriami.

Paris przytulała swojego syna Phoenixa, robiąc urocze zdjęcia na tle ich śnieżnego wypadu. W innym klipie widać było podekscytowanie Phoenixa, gdy objadał się babeczkami i bawił się na zabawnym przyjęciu z mamą.

Uwagę widzów przykuł ktoś, kto nie wziął udziału w uroczystości.

Choć w komentarzach pod postem Paris natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych od fanów, wiele osób zauważyło, że Paris wydaje się szczęśliwie przytulać w samolocie małego Phoenixa, ale nigdzie nie widać jej nowonarodzonej córki London.

„Dlaczego publikujesz zdjęcia tylko Phoenixa, bez London? Po prostu się zastanawiam.” – skomentowała fanka pod jej postem, a setki osób zgodziło się z tym w wątku. Wielu fanów zastanawiało się nad przyczyną. „Może czuje, że jest jeszcze za mała.” – domyślał się jeden komentator.

Paris od początku ukrywała informację o swojej córeczce, choć od lat głośno mówiła, że chce mieć córkę.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu