Paris Hilton potajemnie wita drugie dziecko i ujawnia jego wyjątkowe imię!

42-letnia mama, Paris Hilton, ma zupełnie nowy powód do wdzięczności w Święto Dziękczynienia! Paris udostępniła urocze zdjęcie, na którym ujawnia, że ma nowego członka rodziny i jakie imię wybrała dla dziecka.

Zaledwie kilka miesięcy po urodzeniu syna dzięki surogatce Paris Hilton zaskoczyła wszystkich w Internecie, ujawniając, że powitała na świecie córeczkę. Na Instagramie udostępniła zdjęcie różowego śpioszka i wyraziła wdzięczność za córeczkę.

„Dziękuję za moją córeczkę” – napisała nowa mama pod swoim postem.

Na początku tego roku Paris powiedziała, że po zamrożeniu zarodków ma nadzieję na córkę. Zamroziła 20 zarodków, ale wszystkie były płci męskiej. Wspomniała, że ponownie przejdzie przez ten proces i z niecierpliwością czeka na wyniki, aby zobaczyć, czy będzie miała dziewczynkę. Paris otwarcie mówiła o swoim pragnieniu posiadania drugiego dziecka i omawiała swoją przygodę z zapłodnieniem in vitro podczas trasy promującej swoją książkę.

Paris poślubiła Cartera Reuma w 2021 roku, a 16 stycznia tego roku potajemnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Phoenixa Barrona. W 2022 roku, kiedy Paris wystąpiła w programie The Ellen DeGeneres Show, wspomniała, że planuje nadać córce imię London. Wyjaśniła, że wybrała Londyn, bo to jej ulubione miasto i pomyślała, że „Paryż” i „Londyn” brzmią razem uroczo. Jak się okazuje, marzenie Paris o córeczce nie tylko się spełniło, ale nadała jej także imię London!

Niedawno Paris również trafiła na pierwsze strony gazet, dzieląc się zdjęciami ze swoim synem Phoenixem.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu