Paris Hilton wreszcie pokazała twarz swojej córki – ludzie zauważają to samo!

Paris Hilton w końcu pokazała światu uroczą twarz swojej córki. 43-letnia osobistość w końcu ujawniła zdjęcia swojej 5-miesięcznej córeczki, London, co oznacza koniec oczekiwania!

Paris udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia London z podpisem: „Przedstawiamy London Marilyn Hilton-Reum💕👶🏼💕 Marzyłam o posiadaniu córki o imieniu London, odkąd pamiętam.”

W podpisie wspomniała również, że podróż przez macierzyństwo zainspirowała ją do wydania we współpracy z Sią piosenki „FAME WON’T LOVE YOU”, która ukaże się w sam raz na Dzień Matki.

Zdjęcia przedstawiały Paris ubraną w pastelowo różową sukienkę ozdobioną żółtymi kwiatami. Jest widziana ze swoją córką London, która nosi uroczą różową opaskę na głowę. Kolejne zdjęcie przedstawiało gwiazdę z synem Phoenixem, a także piękne zdjęcie rodzinne z mężem Carterem Reumem i dwójką dzieci.

W Internecie fani zachwycali się uroczymi zdjęciami małej London. Jeden z fanów napisał: „WOW, ONA JEST ANIOŁEM!!!”

Wiele osób zauważyło także, że dziewczynka „bardzo przypomina Phoenixa”. Jedna z osób skomentowała nawet: „Gdyby powiedziano mi, że London i Phoenix to bliźniaki, CAŁKOWICIE bym w to uwierzył!”

W pełni zgadzamy się z fanami, że Paris ma urocze dzieci, które przypominają swoją mamę.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu