Penélope Cruz nie pozwala swoim dzieciom używać telefonów, a powody są przekonujące!

Penélope Cruz i Javier Bardem podkreślają swoje charakterystyczne podejście do rodzicielstwa. Matka dwójki dzieci podzieliła się niedawno ekskluzywnymi wglądami w swoje życie domowe z Bardemem i ich dziećmi, Luną (10 l.) i Leo (13 l.). Aktorka podkreśla swoje zaangażowanie w ochronę swoich dzieci przed wzrokiem opinii publicznej, gdy tylko jest to możliwe.

Penélope Cruz, czujna matka i aktorka (49 lat), zagłębia się w swoją rolę matki 10-letniej Luny i 13-letniego Leo, dzieci, które dzieli z Javierem Bardemem.

Cruz ujawnia swoje niezachwiane zaangażowanie w ochronę swoich dzieci, wyrażając swoje zaangażowanie w zapewnienie, że wszelkie potencjalne wyjście na światło dzienne będzie wyłącznie ich wyborem, odbywającym się na ich własnych warunkach i według ich własnych harmonogramów.

„To oni decydują, czy będą mieli pracę bardziej eksponowaną na społeczeństwo, czy nie. Będą mogli o tym porozmawiać, kiedy będą gotowi.” – twierdzi.

Dwa lata temu hiszpańska aktorka otwarcie przyznała, że czuje się „częścią mniejszości”, ponieważ priorytetowo traktuje ochronę swoich dzieci przed mediami społecznościowymi. Teraz, w przypadku swoich dzieci, Cruz potwierdza swoje stanowisko, ujawniając, że jej dzieci nawet nie mają telefonów.

W nowym wywiadzie Cruz podkreśla potencjalne ryzyko wczesnego kontaktu z mediami społecznościowymi, stwierdzając: „Łatwo jest nimi manipulować, zwłaszcza jeśli mają mózg, który wciąż się kształtuje”. Wyraża zaniepokojenie wpływem na dzieci i nastolatki, mówiąc: „To okrutny eksperyment na dzieciach i nastolatkach”.

Omawiając swoje zaangażowanie w świat online, Penélope Cruz odkrywa: „Mam bardzo dziwny stosunek do mediów społecznościowych. Używam ich bardzo mało i bardzo ostrożnie. Jest to coś, co nie ma sensu i szczególnie dotyka młodsze pokolenia. Bardzo mi szkoda tych, którzy są teraz nastolatkami. To prawie tak, jakby świat przeprowadzał na nich jakiś eksperyment.”

Od samego początku obaj aktorzy, Penélope Cruz i Javier Bardem, zdecydowali się zachować wysoki poziom dyskrecji w swoim związku. Stanowczo nie pokazywali publicznie swoich dzieci i nigdy nie opublikowali z nimi zdjęcia.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu