Pewna mama spotyka się z krytyką za karmienie piersią dziecka podczas przejażdżki w Disney World!

Zanurzona w czarującej atmosferze EPCOT w Disney World, Meredith Barnyak natknęła się na szczery moment uchwycony na zdjęciu. Kiedy jednak udostępniono tę chwilę w mediach społecznościowych, reakcje nie były podnoszące na duchu.

Podczas rodzinnej wycieczki do Orlando na Florydzie Meredith Barnyak wraz z mężem, matką i ojczymem chętnie wprowadzali swoje dzieci, Grahama (3) i Poppy (1), w magiczny świat Disneya. Jednak niepokój Poppy podczas przejażdżek skłonił Meredith do zaspokojenia jej potrzeb, czego efektem było wyjątkowe zdjęcie zrobione podczas powolnej przejażdżki łodzią.

Wyznając filozofię, że karmienie dziecka powinno być możliwe wszędzie, Barnyak, przyzwyczajona do karmienia piersią Poppy, gdy tylko jest to konieczne, postrzegała rejs łódką przy słabym świetle jako dogodny moment na zapewnienie komfortu.

Zdjęcie, początkowo udostępnione rodzinie, przykuło uwagę kuzynki Barnyak, Jo Goddard. Po uzyskaniu pozwolenia Goddard opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym przedstawia Barnyak jako wzorową mamę podczas przejażdżki w Disney World.

Niespodziewanie, oprócz pochwał dla matek karmiących piersią, niektórzy komentatorzy w mediach społecznościowych wyrazili obawy dotyczące bezpieczeństwa. Krytyka sięgała od postrzeganego niebezpieczeństwa podczas jazdy po kwestionowanie zgody Disneylandu. Pomimo informacji zwrotnych Barnyak, pewna co do bezpieczeństwa swoich dzieci, pozostała obojętna.

Przyznając, że jako matka ma pewne niepokoje, Meredith zapewniła, że czuła się bezpieczniej karmiąc piersią w czasie jazdy, kładąc nacisk na kontrolowane środowisko w porównaniu z kontaktem z poruszającym się dzieckiem na szybszej atrakcji.

Wspominając doświadczenia z Disney World, Barnyak stwierdziła, że pomimo wyczerpującego charakteru wakacji jej rodzina bawiła się fantastycznie. Zapytana, czy ponownie będzie karmić piersią w Disneylandzie, odpowiedziała z humorem: „To była świetna zabawa, ale to prawdopodobnie jedne z najbardziej wyczerpujących wakacji, na jakich kiedykolwiek byłam. Może wrócimy, gdy Poppy będzie miała 3 lub 4 lata, aby zobaczyć jej doświadczenia z tym.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu