Pierce Brosnan i jego żona świętują 25 lat razem, a ich zdjęcia są bardzo inspirujące!

Na ekranie portretował najlepszego kobieciarza Jamesa Bonda i przystojnego kochanka Meryl Streep, ale romans poza ekranem Pierce’a Brosnana jest lepszy niż jakikolwiek film. Aktor i jego urocza żona Keely Shaye Smith właśnie świętowali 25. rocznicę i to oczywiste, że ci dwoje wciąż są zakochani.

Brosnan, który nigdy nie przestał dzielić się swoimi uczuciami na temat Keely, zamieścił zdjęcie na Instagramie pary, która patrzyła sobie w oczy z napisem: „Dziękuję za miłość, którą kocham przez ostatnie 25 lat”.

Gwiazda filmu „Mamma Mia! Here We Go Again” spotkała się z byłą dziennikarką telewizyjną w Cabo San Lucas w 1994 roku. Keely pracowała jako korespondentka i spotkała Brosnana na imprezie, po tym jak spotkała się z Tedem Dansonem. Siedem lat później, w 2001 roku pobrali się. Wielki dzień odbył się w Irlandii w 785-letnim Opactwie Ballintubber w hrabstwie Mayo.

Przez te lata udało się utrzymać ich romans przy życiu dzięki wspólnym spędzaniu czasu.

„Moja żona i ja odbyliśmy krótką wycieczkę do Santa Barbara – jechaliśmy na romantyczny weekend i popatrzeliśmy na domy i wypiliśmy świetne wino.” – powiedział Brosnan w magazynie „People”. „Nie słuchaliśmy żadnej muzyki, wsłuchiwaliśmy się we własne głosy i porządkowaliśmy świat.”

Urodzony w Irlandii aktor powiedział w wywiadzie, że jego ulubioną rzeczą w stosunku do Keely jest jej pasja: „Ma taką siłę, że bez niej nie byłabym w stanie żyć. Kiedy Keely patrzy na mnie, słabnę.”

Para ma dwóch synów 21-letniego Dylana i 17-letniego Parisa. #goals

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu