Pies czekał 4 lata w tym samym miejscu, by ponownie spotkać się z właścicielami, którzy go zgubili!

Powiedzenie „pies jest najlepszym przyjacielem człowieka” jest czymś, z czym wiele osób by się zgodziło. Istnieją setki historii o psach, których miłość do człowieka jest silniejsza niż jakakolwiek przeszkoda. Niedawno historia Leo, psa z Tajlandii, stała się popularna. Jego właściciele przypadkowo zostawili biednego kundla w pobliżu stacji benzynowej. Od tego dnia Leo nigdy nie opuszczał tego miejsca i cierpliwie czekał cztery długie lata na powrót swojej rodziny.

Ludzie próbowali pomóc Leo, był chudy i głodny. Wyglądało na to, że zachorował na jakąś chorobę skóry. 45-letnia kobieta o imieniu Saowalak karmiła go tyle, ile mogła i zabierała go do domu, ale za każdym razem Leo uciekał i znajdowano go w tym samym miejscu przy drodze. Więc poddała się i po prostu przynosiła mu jedzenie przy drodze.

Inny zaniepokojony obywatel o imieniu Anuchit Uncharoen skorzystał z mediów społecznościowych, aby znaleźć właścicieli Leo. W swoim poście zamieścił kilka zdjęć i wspomniał, że pies czeka w tym miejscu od czterech lat. Dobrzy ludzie internetu udostępnili ten post i wydarzył się cud, prawdziwa rodzina Leo go znalazła. Skontaktowali się z Anuchit Uncharoen i powiedzieli mu, że Leo wygląda jak BonBon – pies, którego stracili cztery lata temu w 2015 roku. Rodzina próbowała poszukać swojego psa po tym, jak zorientowali się, że zaginął, ale nie udało im się go znaleźć i założyli, że stało się najgorsze.

BonBon był naprawdę szczęśliwy, widząc swoją rodzinę, ale zaskakująco nie chciał iść za nimi do domu. Wyglądało na to, że postanowił zostać z kobietą, która opiekowała się nim od czterech lat. Rodzina poparła decyzję BonBona i pozwoliła mu zostać z panią Saowalak. Rodzina obiecała pomóc w opiece nad BonBonem, przyjść odwiedzić i pomóc zapłacić za rachunki weterynarza.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu