Pomysły na prezent dla miłośnika Harry’ego Pottera – co wybrać, by zachwycić małego fana?

Klocki Lego Harry Potter – każdy fan powinien je mieć

Na pewno dobrym pomysłem na prezent są klocki Lego Harry Potter. Dziecko może tworzyć z nich zarówno proste, jak i skomplikowane konstrukcje. W przypadku tych drugich warto, by pomagali rodzice. Dziecko uczy się cierpliwości, ale też uczy się rozwiązywania pierwszych problemów czy pokonywania trudności. Oczywiście warto też zauważyć, że rozwija swoją kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną. Układanie klocków rozwija jeszcze koncentrację, ale i koordynację ruchową. To także naprawdę świetna zabawa. Rodzice mogą wspólnie z dzieckiem układać Pokój Życzeń czy Zamek Hogwart i przy tym miło spędzać czas. Można jeszcze urządzać turnieje magiczne. Klocki Lego Harry Potter dostępne są w różnych zestawach, które należy dobrać do wieku dziecka. Dziecko będzie na pewno bawić się nimi przez dłuższy czas, a przy okazji będzie zachwycone z prezentu, który jest związany z jego zainteresowaniem. Gwarantujemy, że na twarzy pojawi się szczery uśmiech.

Kubek kociołek – zachwyci małego miłośnika przygód Harry’ego Pottera

Każdy, kto czytał książki J.K. Rowling, wie, że bohaterzy często w kociołku przygotowywali magiczne mikstury. Wasze dziecko może dołączyć do ulubionych postaci i także zacząć przygotowywać eliksiry, tyle tylko, że zdrowe. Doskonałym pomysłem na prezent jest kubek kociołek wykonany z bezpiecznego materiału, jakim jest dolomit. Dziecko będzie nim zachwycone. Jednocześnie razem z nim możecie przygotowywać wspólnie magiczne napary z warzyw i owoców, które są nie tylko smaczne, ale też korzystne dla zdrowia. Takie rozwiązanie pozwoli Wam wyrobić w dziecku także właściwe nawyki żywieniowe.

Gra planszowa – uczy i rozwija

Wiele dzieci spędza naprawdę dużo czasu, korzystając ze smartfona czy tabletu. Niestety nie wpływa to dobrze na nie i może przyczyniać się do problemów z nauką czy koncentracją. Jednocześnie dziecko, które nie korzysta przez kilka godzin z sieci czy nie gra w gry na komputerze, nie musi wcale się nudzić. Na pewno powinno grać w gry planszowe. To dobrym sposób na rodzinną rozrywkę, ale też fajny pomysł na prezent. Polecamy rzecz jasna grę z uniwersum Harry’ego Pottera, która polega na odpowiadaniu na pytania. Sprawdzi wiedzę całej rodziny na temat wydarzeń czy postaci. Gwarantujemy, że wspólne spędzanie czasu sprawi, iż więzi między Wami będą jeszcze silniejsze.

Piżamka Harry Potter – niby prosta, a jednak…

Każdy mały fan Harry’ego Pottera musi posiadać także piżamkę ze swoim ulubionym bohaterem. Taki prezent wydaje się dosyć prosty, ale na pewno spodoba się dziecku, które uwielbia tę postać literacką. Wieczorem w weekend możecie przygotować zdrowe przekąski, a następnie oddać się przyjemności, jaką jest wspólne czytanie czy też oglądanie filmów o Harrym Potterze. Oczywiście możecie dokupić także inne akcesoria, choćby koszulkę czy bluzę. Możliwości jest sporo. Każdy fan musi posiadać jeszcze plecak, piórnik czy pudełko na kanapki.

Przedstawiliśmy wam kilka fajnych pomysłów na prezent, i to w różnym przedziale cenowym. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu