Poznaj najsłodszego wietnamskiego sprzedawcę ryb, który zachwycił cały internet!

W Wietnamie jest uliczny sprzedawca, który wydaje się być lepszy od swoich sprzedawców rywali. Głównie dlatego, że kupiec ten wygląda tak interesująco, że prawdopodobnie przekonałby cię nawet do zakupu piasku na pustyni.

Jest 3-letnim kotem, a jego właściciel to Le Quoc Phong, nazywa go Psem (z angielskiego „Dog”). Razem zostali zauważeni na lokalnym rynku kilka razy. Ten kot jest jak prawdziwy biznesmen, jest zawsze dobrze ubrany, wygląda stylowo i zarabia na życie. Okazuje się, że jest także gwiazdą rocka. „Pies uwielbia lody, podróżuje i sen.” – powiedział Le Quoc Phong. „Ma również wiele dziewczyn i dużo dzieci w całym kraju.”

„Mój mały kot uwielbia być fotografowanym. Jest bardzo chętny do współpracy przy noszeniu strojów.” Le Quoc Phong nadał swojemu kotu bardzo dziwne imię, ponieważ zwykle oddycha i zachowuje się jak pies. Dlatego „Pies” ma otwarte usta na większości ujęć! Jego zdjęcia trafiają na nagłówki gazet nie tylko w Wietnamie, ale także w Tajlandii i Chinach. Le Quoc Phong mówi, że niektórzy ludzie uważają, że Pies czuje się nieswojo w ubraniach, które on nosi, ale nie mogli być dalecy od prawdy. „Pies czuje się bardzo wygodnie [w tych strojach] i może poruszać się w nich swobodnie.”

Uroczy kotek stał się najpopularniejszym sprzedawcą w Wietnamie

Jego właściciel, Le Quoc Phong nazwał go Psem

„Pies” stał się prawdziwym celebrytą na targu Hai Phong

Skupia na sobie uwagę zarówno klientów jak i sprzedawców

Czasami stara się sprzedać smaczne mięso

Warzywa…

Reklama

A czasami coś bardziej wyselekcjonowanego

Łatwo można się domyślić, co lubi najbardziej

Kotek lubi się przebierać w wygodne ubranka

W weekendy lubi się zrelaksować jak normalny kot

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu