Poznajcie Grandpa – nowo narodzonego kociaka, który przejął Internet swoim niezwykłym wyglądem i urokiem!

Kilka tygodni temu Stephanie Medrano, wolontariuszka w Stray Cat Alliance, została poinformowana o niezwykłym kociaku, który urodził się zaledwie kilka godzin wcześniej. Nowonarodzony kociak urodził się niestety z rozszczepionym podniebieniem i skręconymi tylnymi nogami, ponieważ został przywieziony do weterynarza przez poprzednich właścicieli, którzy bardzo martwili się o jego zdrowie. Po bliższym przyjrzeniu się weterynarz zasugerował eutanazję, ponieważ najwyraźniej maluch miał bardzo niewielkie szanse na przeżycie, biorąc pod uwagę przeszkody, z którymi się urodził.

Poprzedni właściciele nie wiedzieli, jak właściwie dbać o kociaka z takimi schorzeniami, zwłaszcza po dokładnej diagnozie jego stanu zdrowia. Niemniej jednak nadal chcieli mu pomóc, ponieważ nowo narodzony kociak wykazywał silną wolę życia i wydawał się bardzo chętny do jedzenia. Wtedy skontaktowali się ze Stephanie.

Medrano była natychmiast gotowa do pracy, ponieważ właściciele byli w stanie oddać kociaka, a Stray Cat Alliance (organizacja, do której Stephanie zgłosiła się jako wolontariusz) również zgodziła się poprzeć tę decyzję. Od tej pory Stephanie opiekuje się Grandpa i dba o jego zdrowie.

Instagram: @grandpa.the.kitten

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu