„Prawie umarłem” – Zac Efron ujawnia prawdę o plotkach o swoich operacjach plastycznej!

Na początku 2021 roku w internecie huczało od rozmów o zmieniającym się wyglądzie Zaca Efrona. Wielu zauważyło, że wyglądał zupełnie inaczej niż wcześniej, wywołując plotki o możliwej operacji plastycznej. Po ponad roku spekulacji Zac Efron odniósł się do plotek i rzucił światło na to, co naprawdę się wydarzyło.

Dlaczego Zac Efron zdecydował się nie wyjaśniać plotek wcześniej?

Nowy wygląd Zaca Efrona po raz pierwszy zobaczyliśmy w kwietniu 2021 roku podczas jego występu w programie „Earth Day! The Musical”, produkcji Billa Nye. Chociaż wydarzenie dotyczyło środowiska, krótkie pojawienie się Efrona przyciągnęło uwagę. Fani zaczęli wymyślać teorie, a najwięcej mówiło się o chirurgii plastycznej.

Jednak dopiero we wrześniu 2022 roku Zac Efron w końcu zabrał głos w tej sprawie. Ujawnił, że nie zwracał uwagi na wszystkie plotki, ponieważ rzadko zagląda do Internetu. W wywiadzie dla Entertainment Tonight powiedział: „Moja mama mi o tym powiedziała. Tak naprawdę nie czytam Internetu, więc mnie to nie obchodzi.”

Co właściwie stało się z jego twarzą?

Zac Efron następnie wyjaśnił, co doprowadziło do jego zmiany wyglądu. Nie było to spowodowane operacją, ale raczej wypadkiem, który miał w domu. Poślizgnął się podczas biegu i poważnie zranił się w podbródek. Kiedy wyzdrowiał, jego mięśnie żuchwy urosły, co doprowadziło do zmian w linii szczęki.

Pomimo wyzwań i plotek, które pojawiły się później, Zac Efron zachowywał pozytywne nastawienie. Żartował nawet: „To było zabawne. A jednocześnie do bani. Prawie umarłem, ale już jest dobrze.”

Całe to doświadczenie uświadomiło Zacowi Efronowi, że najlepiej nie skupiać się zbytnio na tym, co ludzie mówią w sieci. Powiedział: „Gdybym zbytnio przejmował się tym, co myślą o mnie inni, nie byłbym w stanie wykonywać swojej pracy.”

Plotki tak naprawdę nie przeszkadzały Zacowi Efronowi, ponieważ nie chciał, aby wpłynęło to na jego życie zawodowe i osobiste. Zamiast tego Zac Efron skupia się na tym, co ważne, na przykład na spędzaniu czasu z rodzeństwem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu