Prezent króla Charlesa dla księżniczki Lilibet z okazji jej urodzin zaostrzył ich rodzinny spór!

Księżniczka Lilibet 4 czerwca obchodziła swoje trzecie urodziny i według królewskiego eksperta otrzymała wyjątkowy prezent od króla Charlesa. Ale za kulisami jest więcej do opowiedzenia.

Książę Harry i Meghan Markle zorganizowali wielką imprezę urodzinową w swoim domu w Montecito w Kalifornii, zapraszając swoich bliskich przyjaciół, aby uczcili tę okazję. Jednak trwający spór z rodziną królewską sprawił, że na liście gości nie było żadnego członka monarchii brytyjskiej.

Mimo to król Karol zadbał o to, aby uczcić wyjątkowy dzień swojej wnuczki. Ekspert królewski Tom Quinn ujawnił: „Król Charles nie miał zamiaru całkowicie ignorować urodzin Lilibet, dlatego wysłał prezent wraz z wiadomością”.

Według Quinna monarcha wstrzymuje się z jeszcze ważniejszym prezentem, dopóki rozłam w rodzinie się nie zagoi. „Podarował księciu George’owi piękną, ręcznie robioną drewnianą huśtawkę z wyrytym imieniem George’a i ma plany podarowania czegoś podobnego Lilibet, ale jeszcze nie w tym roku. I nie, dopóki spór rodzinny nie ucichnie.” – wyjaśnił Quinn.

Przyjęcie urodzinowe w kalifornijskiej rezydencji Sussexów było pełne gwiazd i według doniesień uczestniczyły w nim takie gwiazdy jak Orlando Bloom, Gwyneth Paltrow i Oprah Winfrey. „Zamiast udać się na skromną uroczystość, Harry i Meghan spędzili ostatni weekend na przedurodzinowej imprezie z okazji trzecich urodzin ich córki Lilibet. Wykluczono niezwykle drogie prezenty, ale posiadłość pary w Kalifornii była pełna celebrytów.” – powiedział Quinn.

W zaskakującym posunięciu Harry i Meghan nie zaprosili żadnego członka rodziny królewskiej. „Szokujące jest to, że członkowie rodziny królewskiej nie otrzymali żadnych zaproszeń na przyjęcie Lilibet.” – zauważył Quinn.

Stary przyjaciel Harry’ego z armii tak skomentował tę sytuację: „Harry wiedział, że i tak nie przyjdą i był całkiem pewien, że nie chciałby ich tam. Ale jest mu naprawdę smutno, że Archie i Lilibet nie mogą mieć żadnego rodzaju relacje z kuzynami, podczas gdy jego spór z rodziną trwa.”

Gdy Lilibet kończy trzy lata, pozostaje nadzieja, że ​​spór rodzinny w końcu się zakończy, co umożliwi jej w przyszłości nawiązanie relacji z królewskimi krewnymi.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu