Priyanka Chopra dzieli się zdjęciami rodzinnymi i ujawnia, dlaczego skorzystała z pomocy surogatki!

Priyanka niedawno podzieliła się uroczymi zdjęciami rodzinnymi z główną gwiazdą programu — jej córeczką Malti Marie. Jednak w tej historii jest więcej, niż mogłoby się wydawać. Priyanka opowiedziała także o swojej głęboko osobistej decyzji – skorzystaniu z surogatki. Zdradziła powód i reakcję swoich fanów.

Nick i Priyanka spędzili wspaniałe wakacje.

Priyanka wreszcie odpoczęła od napiętego harmonogramu zdjęć. Tego lata podróżowała po całej Europie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Poza tym w niedawnym wywiadzie Priyanka ujawniła, że odnalazła wewnętrzny spokój w swojej córce: „Teraz czuję, że mam centrum, poczucie spokoju, ponieważ każda decyzja w końcu dotyczy jej.”

Priyanka zamieściła na Instagramie serię zdjęć.

Gwiazda udostępniła kilka zdjęć Nicka i jej córki Malti Marie Chopra Jonas. Na jednym zdjęciu Malti nosi uroczy kombinezon w biało-różowe kwiaty z pasującą opaską na głowę i nawet jej lalka ma ten sam strój. Na innym zdjęciu Chopra podnosi swoje maleństwo na kolano i oboje zaglądają przez duże szklane drzwi. Priyanka udostępniła znacznie więcej zdjęć z rodzinnego dnia i są one przepełnione słodyczą.

Fani byli zdumieni.

Fani nie mogli powstrzymać wzdychania z uwielbienia, gdy zobaczyli zdjęcia. Jedna z użytkowniczek napisała: „Dopasowany strój lalki i kurtka dżinsowa! Nie może być nic ładniejszego”. Niektórzy byli zaskoczeni, jak szybko rośnie ich córka. „O mój Boże, czy ona już chodzi?”

Surogatka urodziła dziecko.

Priyanka miała pewne problemy zdrowotne, więc macierzyństwo zastępcze stało się najlepszą opcją. Wspomina: „Nasza surogatka była taka hojna, miła, urocza i zabawna. Opiekowała się dla nas tym cennym prezentem przez 6 miesięcy.” Niektórzy krytykowali ją za tę decyzję, a gwiazda odpowiedziała: „Zachowuję twardą skórę, gdy ludzie o mnie mówią. Ale to strasznie bolesne, kiedy mówią o mojej córce.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu